Pretty Woman: Prostitutka Kit vypadá stále skvěle. Nenapadlo by vás, kvůli čemu si ji všichni pamatují

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Pretty Woman
Zdroj: Profimedia

V roce 1990 se na televizních obrazovkách poprvé objevila americká romantická komedie Pretty Woman. Díky tomuto filmu se dostalo slávy nejen dvěma hlavním postavám, ale také herečce ve vedlejší roli Lauře San Giacomo.

Laura San Giacomo je americká herečka italského původu. Svoji hereckou kariéru zahájila v regionálních divadlech, filmovou dráhu odstartovala účinkováním v amerických seriálech. Objevila se ve filmu Sex, lži a video, kde si zahrála roli Cynthie.

Nevídaný talent

Za zmiňovaný film Sex, lži a video byla Laura nominována na několik cen. Ve velmi známém filmu Pretty Woman však roli Cynthie mnohonásobně překonala. Pravděpodobně ani sama herečka nečekala, jakou slávu jí role přinese.

Julia Roberts, která ztvárnila ve filmu Pretty Woman hlavní roli prostitutky Vivien, je médii pravidelně sledována a lidé dostávají zásobu informací o jejím životě. Toto však neplatí u Laury.

Laura San Giacomo

Zdroj: Joe Seer / Shutterstock.com

Role, kterou Laura ve filmu Pretty Woman ztvárnila, odstartovala ihned několik dalších nabídek na natáčení. Režiséři si herečky začali všímat a obsazovat ji do dalších filmů a seriálů.

Laura se objevila ve filmech Žena pro dva muže nebo Nerovná partie, zahrála si i v seriálech Božská mrcha a Námořní vyšetřovací služba.

Co dělá dnes?

Dnes je Lauře osmapadesát let a na svůj věk vypadá výtečně. Muži se po krásné dámě ohlížejí na každé akci, na kterou se vydá. Ačkoliv už Laura nevypadá jako v roli Kit, její vzhled je obdivuhodný.

Herečka rozhodně patří mezi ty, které s roky na kráse více získaly, než ztratily. Laura je typická svými tmavými vlasy, krásným úsměvem a velice známá je díky jedné věci, které se při rozhovoru s herečkou nedá nevšimnout.

Tou věcí je charakteristický chraplák, díky němuž získává v seriálech a filmech role ambiciózních žen, někdy tak trochu rebelek, které se ničeho nebojí.

Laura je se svými hereckými kolegy z filmu Pretty Woman v kontaktu dodnes. V roce 2015 se objevila i na filmovém srazu, kde se ukázalo, že jsou všichni herci stále krásní.

Zdroj: People
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články