Prci, prci, prcičky: Ze sympaťáka Kevina je po 21 letech úplně jiný člověk. Takhle zarostlého byste ho nepoznali

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Prcicky Kevin
Zdroj: Profimedia

Filmovou premiéru si jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších teenagerovských komedií odbyla již před více než dvaceti lety. Je tedy jasné, že její hlavní protagonisté nemládnou. Podívejte se s námi, jak se změnil jeden z diváckých oblíbenců, Thomas Ian Nicholas, který si zahrál Kevina Myerse.

Kevin je nepsaným vůdcem skupiny čtyř středoškoláků, kteří se chystají na mejdan ke spolužákovi Stiflerovi. S kamarády poté uzavře pakt, že do maturity přijdou o panictví. Kevin je jeho hlavním iniciátorem, protože chce konečně postoupit na „další metu“ se svojí přítelkyní Vicky.

O jeho rodině toho moc nevíme

Thomas Ian Nicholas je americký filmový herec, producent a zpěvák. Narodil se v roce 1980 v Las Vegas ve státě Nevada. Jeho matka Marla byla profesionální tanečnicí a správkyní v herecké škole.

O svém otci ani šesti sourozencích Nicholas na veřejnosti nikdy moc nemluvil. Známý je pouze jeho starší bratr, který je DJ. Stejně jako je herec skoupý na informace o své rodině, moc se toho neví ani o jeho vzdělání. Hrát však začal již během studia základní školy.

Nicholas debutoval malou rolí v dramatu Radio Flyer. Známým se však stal až díky postavě Henryho Rowengartnera v Objevu roku či pozdější roli mladého Walta Disneyho na počátku své kariéry, ve filmu Walt Before Mickey.

Proslavila ho ale především teenagerovská komedie Prci, Prci, Prcičky, kde ztvárnil středoškoláka Kevina Myerse. Zahrál si i v pokračováních, avšak jeho role v nich už měla jen malý prostor.

Thomas Ian Nicholas

Zdroj: Profimedia

V současnosti exceluje v hlavní roli ve svém nejnovějším filmu Adverse po boku Mickeyho Rourkea. Film byl uveden na počátku tohoto roku. Jako herec má na svém kontě přes padesát filmů a televizních seriálů, několik z nich pak i produkoval či režíroval.

Thomas Nicholas Band

Kromě filmu se věnuje i hudbě, jako zpěvák a kytarista. V roce 2008 vydal své debutové album Without Warning. Následovalo několik alb a singlů. Jeho singl My Generation se objevil i v soundtracku k Prci, prci, prcičky: Školní sraz.

Pečlivě střežený osobní život

V roce 2007 se Nicholas oženil s Colette Marino, která je známá jako DJ Colette. O čtyři roky později se jim narodil syn Nolan River. V roce 2016 přivítali dceru Zoë Dylan.

Přestože je herec na sociálních sítích velmi aktivní, informace ze soukromého života nesdílí často. O fotky svých dětí a ženy se však s fanoušky na Instagramu čas od času podělí.

Zdroj: americanpie.fandom.com, mddailyrecord.com, en.wikipedia.org
Autor: Michaela Pauerová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články