Prci, prci, prcičky: Sympaťák Oz je ještě větší šílenec než před lety. Po 22 letech vás jeho bláznivé grimasy pobaví

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Prci prci prcicky Ozz
Zdroj: Profimedia

Od premiéry úspěšné teenagerovské komedie uplynuly již více než dvě dekády. Do srdcí mnoha diváků se neodmyslitelně zapsal i Chris „Oz“ Ostreicher (Chris Klein), sympatický sportovec, který s kamarády uzavře pakt, že přijde do maturity o panictví. Vyhlédne si nevinnou sboristku Heather (Mena Suvari). Sázka se však brzy změní ve velkou lásku.

Frederick Christopher Klein se narodil v roce 1979 v Hinsdale v Illinois jako druhý ze tří dětí. Ve třinácti letech se s rodinou přestěhovali do Omahy v Nebrasce. Již při studiích na zdejší střední škole se objevil ve svém prvním filmu Kdo s koho.

V roce 1999 byl Chris Klein začínajícím hercem, když přišla nabídka na komedii Prci, prci, prcičky. Zde ztvárnil svoji pravděpodobně nejznámější roli lakrosisty Oze.

Následovaly další filmy jako Nejpevnější pouto, Řekni, že to tak není, Údolí stínů, Rollerball a další. Zahrál si i v pokračování Prci, prci, prcičky 2 a Prci, prci, prcičky: Školní sraz.

Zásnuby s Katie Holmes

V lednu roku 2000 začal Klein chodit s americkou herečkou Katie Holmes, o tři roky později se zasnoubili. V březnu roku 2005 se však rozešli. O rok později se Katie provdala za herce Toma Cruise.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Chris Klein (@iamchrisklein)

Protialkoholní léčba

Mimo televizní obrazovky začal Chris bojovat se svými osobními démony. Již na začátku roku 2005 byl zatčen za řízení pod vlivem alkoholu. O několik let později byl za stejný přečin zadržen znovu. Po druhém přestupku odešel dobrovolně na protialkoholní léčbu.

Chrisův mluvčí tehdy uvedl v prohlášení: „Chris děkuje všem za podporu, podniká všechny nezbytné kroky k řešení své závislosti a žádá přitom o soukromí“. Herec se svěřil, že cítil, jak se sám sobě vzdaluje, a hraní pro něj v tu chvíli nebylo prioritou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Chris Klein (@iamchrisklein)

Šťastný otec

Chrisovi trvalo několik let, než si dal svůj osobní život dohromady. Během této doby se na svatbě společného přítele seznámil se svou budoucí manželkou Lainou.

Vzali se v roce 2015 a mají spolu dvě děti, syna Fredericka a dceru Islu Rose. Z fotek na jeho instagramu můžeme usoudit, že v rodinném životě se Chris našel.

Chrisův návrat ke slávě nastartovalo obsazení do televizního seriálu Flash. Následoval seriál Sladké magnólie. Zde hraje nevěrného manžela a otce teenagerů.

Třeba právě tento seriál bude pro Chrise příležitostí, kterou potřebuje, aby se zbavil nálepky herce z „Prciček“ a opět nastartoval svoji kariéru.

Autor: Michaela Pauerová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články