Prci, prci, prcičky: Stiflerův brácha by měl po 22 letech víc zářezů než sám Stifler. Mrkněte se, jak dnes vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Prcicky Bracha Stiflera
Zdroj: Profimedia

Prci, prci, prcičky jsou legendární osmidílná komediální série, která kontroverzním způsobem zobrazuje život středoškoláků a později i vysokoškoláků, kteří se zajímají především o to, jak v posteli vystřídat co nejvíce holek. Mezi hlavní postavy patří bezesporu i Matt Stifler.

I když v prvních dvou dílech Prciček byl zmiňován jen jako Stiflerův brácha a objevil se v záběrech minimálně, ve filmu s podtitulkem Na táboře si zahrál významnou roli.

Snaží se ve všem napodobovat svého staršího bratra. Ten je mezi všemi puberťáky známý jako velký kápo, který může dostat každou holku, na kterou si jen ukáže.

Jenže Matt, i když se snaží se bratrovi podobat, naopak působí komicky. Stejně jako ve filmovém životě se herec Eli Marienthal vždy snažil být svým sourozencům nablízku.

Všichni tři jsou herci, každý má ale své preference

Eli Marienthal už odmalička toužil stát se umělcem. Nejprve psal básně, se kterými vystupoval i na divadelních jevištích. Později se proslavil jako tanečník.

Svou hereckou kariéru Eli začal ve vánoční komedii Neuvěřitelný anděl z roku 1996. I mezi jeho další role patří především charaktery z komedií.

Jeho sestra Flora Cross si libuje spíše v dokumentárních filmech a dramatech. V posledních letech se proslavila například ve filmu Podfuk z roku 2013. Třikrát byla dokonce nominována na nejlepší mladou herečku roku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eli Marienthal (@elifreebird)

Eliho druhý sourozenec Harley Cross se kromě herectví proslavil také jako scénárista a producent. Těmto dvěma profesím se dnes věnuje především.

Vídat jsme ho mohli spíše ve vedlejších rolích, například v roce 2004 si ve filmu Kinsey zahrál mladého muže sedícího u baru. I Harley se ale podobně jako Flora specializuje spíše na dramata, takže jediný komediant v rodině zůstává Eli.

Jako Matthew začínal, jako Matthew se i nejvíc proslavil

Dalo by se říci, že jméno Matthew je pro Eliho Marienthala něco jako symbol. Když si zahrál Matthewa Bartilsona ve svém prvním filmu, nejspíš ho nenapadlo, že ho jako Matthewa z Prciček budou fanoušci poznávat na ulici.

Další významnou rolí v jeho kariéře byl Robin z Batmana, kterého ztvárnil v roce 2003. Jedním z posledních filmů, ve kterém si Eli zahrál, byl The North Pole, kde se ukázal v roli Finna.

Ačkoli jsou oba Marienthalovy sourozenci velmi nadaní, právě Eli si zajistil největší obdiv diváků a zapsal se do jejich povědomí svými nezapomenutelnými hereckými výkony.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články