Prci, prci, prcičky: Šerminátor odhodil rovnátka a vyléčil akné. Po 22 letech je z něj pěkný sekáč

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Prcicky Serminator
Zdroj: Profimedia

Tak trochu bláznivý zrzavý mladík s pusou plnou rovnátek a přezdívkou Šerminátor byl sice vedlejší postavou, rozhodně se ale stal nezapomenutelným. Jak se dvacet let od natáčení bláznivé komedie Prci, prci, prcičky jeho představiteli Chrisi Owenovi daří?

Chris Owen se narodil v roce 1980 v americkém státě Michigan. V průběhu dětství se několikrát stěhoval. S herectvím začal v útlém věku. Už v deseti letech se objevoval v různých seriálech a komediích, a to hlavně díky neobvyklém vzhledu, od narození byl totiž zrzavý.

Zrzek s potenciálem

V devatenácti hrál ve filmu Říjnové nebe o mladých klucích, kteří se toužili stát astronauty. Za roli zapáleného mladého studenta, který spolu s kamarády sestrojil raketu do školní soutěže, byl nominován na Young Star Award. Cenu bohužel nezískal, ale do následujících let se dobře zapsal do podvědomí režisérů a producentů.

Hned po dotočení Říjnového nebe dostal nabídku na ztvárnění všem známého Chucka Shermana alias Šerminátora v bláznivé komedii pro mladé Prci, prci prcičky. Roli přijal a byl v ní excelentní. Později si zahrál ještě ve dvou pokračováních této série.

Škatulka Šerminátora

Touto rolí však dostal nálepku herce ve filmech pro teenagery. Následně jsme ho mohli vidět ve snímcích Sexy párty nebo Hromy a blesky.

Snažil se zbavit této nálepky, a proto přijal roli v dramatu Můj miláček ráže 6,65, kde si zahrál chlapce, který byl posedlý zbraněmi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Chris Owen (@chriscoleowen)

Svůj talent mohl ukázat i ve známějších kouscích, jako je Mlha nebo Ohnivý oceán. Nikdy však nedostal hlavní roli a musel se spokojit s těmi vedlejšími.

Volný čas vyplňoval i účastí v různých hudebních videoklipech, namátkou například k písni If You C Jordan od hudební skupiny Something Corporate z roku 2001.

V roce 2013 Chrise objevil bulvár, když pracoval jako číšník v restauraci v Santa Monice. Herec se za práci nestyděl a na rovinu přiznal, že život nejde vždy tak, jak si ho naplánujeme.

Po zveřejnění této zprávy dostal hned možnost si zahrát ve dvou dílech seriálu Myšlenky zločince.

Změnil povolání

Herec je zatím bezdětný, i když příležitost stát se otcem už měl. V roce 2007 se oženil s herečkou a fotografkou Michelle Beck.

V roce 2012 se rozvedli. Loni do toho však praštil znovu, tentokrát se svou nejlepší kamarádkou. Oznámil to stylově na Instagramu, kde všechny zve na párty, která se bude konat v roce 2021.

Jeho herecká kariéra se za poslední roky moc nerozvíjela, začal proto fušovat do řemesla své bývalé manželce. Stal se z něj fotograf na volné noze a věnuje se focení přírody a zvířat. Také začal prodávat luxusní nemovitosti, které nabízí lukrativní klientele.

Chrisovi je čtyřicet let, a ačkoliv od natáčení slavné komedie uplynulo už více než dvacet let, téměř vůbec se nezměnil. Pořád je stejně zrzavý, akorát mu tvář zarostla vousy.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články