Prci, prci, prcičky: Naďa by vás na svůj dekolt dostala i dnes. Má ale ještě jednu přednost, kterou byste měli znát

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Shannon Elizabeth prcicky
Zdroj: Profimedia

Prci, prci, prcičky je slavná komedie, jejíž název zná snad každý. Neexistuje puberťák, který by dnes sérii filmů neznal nazpaměť. A to první snímek vznikl už v roce 1999. Nadčasovou rodinnou komedii ale milujeme i v současných dnech.

Nejen kontroverzní humor a vtipná zápletka jsou tím, co přilákalo ke každému z filmů tisíce fanoušků. Je to také herecké obsazení a nasazení umělců, kteří se nestyděli ukázat, co v nich je.

A jednou z takových se stala i herečka Shannon Elizabeth, která si zahrála sice vedlejší, přesto však velmi podstatnou roli studentky jménem Naďa. Ta se objevila hned v prvním díle a na obrazovky se vrátila i v pokračování v roce 2001.

Komedie i thrillery

Shannon Elizabeth se narodila v roce 1973. Diváci ji nejvíce znají pravděpodobně jako herečku z komedií, ke kterým patří nejen Prcičky, ale také film Scary Movie: Děsnej biják.

Herečka se ale objevila také v několika thrillerech, kde dokázala, že kromě nadání pro komedie má talent i na ztvárnění vážných rolí. Zahrála si v Prokletí, ve snímku 13 duchů, a nakonec i v romantické komedii Láska nebeská.

Že si její ztvárnění Nadi diváci oblíbili, není náhoda. Dokonale se totiž se svou postavou hodila k tomu, aby zaujala.

Málokdo ví, že se nějaký čas živila i jako modelka.

Kromě toho, že si umí Shannon udělat legraci sama ze sebe i ze života, uvědomuje si zároveň, že existují i složité chvíle a situace. Proto se rozhodla pomoci a společně se svým bývalým manželem přispěli k založení nadace na ochranu zvířat.

Shannon Elizabeth

Zdroj: Profimedia

Herečka má také kladný vztah k pokeru. Peníze, které se jí v něm podařilo vydělat, ale povětšinou věnovala právě do charitativní organizace. I když poker sama popisuje jako svou druhou kariéru, nikdy by nedopustila, aby ji připravil o štěstí.

Její úsměv vídáme v televizi dodnes

Dnes je herečce a bývalé modelce 47 let. Stále se objevuje na televizních obrazovkách a nemá problém ani s nějakou tou kontroverznější rolí. Její dekolt se ale už nějaký čas ve filmu neukázal.

Diváci ji poznávají spíše podle jejího sympatického širokého úsměvu, dlouhých vlasů a pronikavého pohledu, který se jí od ztvárnění Nadi z Prciček příliš nezměnil. I když tam diváci spíše sledovali právě zmíněný dekolt.

Shannon Elizabeth se věnuje příležitostně také produkci. Například ve filmu Swing Away si kromě herecké role vyzkoušela právě produkci. Podle všeho je jí ale lépe před kamerou než za ní.

Diváci tedy určitě mohou doufat, že se Shannon brzy zase v nějakém novém filmu objeví.

Zdroj: distractify.com, buzzfeednews.com
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články