Poznáte tyto dva krasavce z oblíbených seriálů? Máme pro vás pár nápověd

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Galecki Harris
Zdroj: Profimedia

Před osmadvaceti lety vznikl snímek, na kterém jsou společně dvě velké hvězdy z oblíbených sitcomů.

První z nich je americký herec, zpěvák a režisér, který se proslavil zejména svou rolí v sitcomu, jenž je velmi známý a oblíbený i na obrazovkách tuzemských televizí.

Odvážný krok v soukromí

V soukromí je známý svou příslušností ke gay komunitě. V roce 2006 se přiznal, že žije s hercem Davidem Burtkou. V roce 2010 se z nich skrze náhradní matku stali rodiče dvojčat a o rok později se vzali.

Herectví měl v krvi od dětství. Už na základní škole začal díky svému bratrovi hrát divadlo a později to dotáhl až na Broadway.

Před kameru se také postavil už jako rozkošný mladíček s blonďatou hřívou na konci osmdesátých let a od té doby se moc nezměnil, což dokazuje i fotografie z počátku devadesátých let, kde mu dělá garde další budoucí hvězda.

Nejedná se o nikoho jiného než představitele Barneyho Stinsona z populárního sitcomu Jak jsem poznal vaši matku Neila Patricka Harrise.

Neil Patric Harris

Zdroj: Shutterstock

 

Kudrnatý rodák z Belgie

Tmavovlasý kudrnatý mladík s pronikavým pohledem na staré fotografii je rodák z Belgie, jenž má na svém kontě několik menších filmových rolí, ale tou zásadní pro jeho kariéru byla rozhodně postava v dalším oblíbeném seriálu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Johnny Galecki (@sanctionedjohnnygalecki)

Sitcom do značné míry ovlivnil také jeho soukromí, protože několik let strávil v partnerském vztahu s kolegyní Kaley Cuoco. Nakonec to ale nevyšlo.

Není to nikdo jiný než Johnny Galecki neboli Leonard Hofstadter z Teorie velkého třesku.

Loni Johnny oslavil už pětačtyřicáté narozeniny, ale stále vypadá skvěle, i když je jeho tvář zarostlá tmavým plnovousem.

Když se ale oholí a dovolí svým vlasů proměnit se v drobné prstýnky, vypadá skoro stejně jako na téměř třicet let staré fotografii z thrilleru Záchvat zuřivosti, kde se jako mladíček objevil společně právě s Neilem Patrickem Harrisem v hlavní roli.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články