Myšák Stuart Little: Z malého George po letech vyrostl fešák. Jeho uhrančivý pohled vás dostane

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Mysak Stuart
Zdroj: Profimedia

Dobrodružná rodinná komedie z roku 1999 baví děti i dospělé dodnes. Není ale zdaleka tak oblíbená jako v době své premiéry. Příběh o netradičních bratrech, kteří se zprvu příliš v lásce nemají, ale nakonec se změní v sourozence k pohledání, proslavil i herce v hlavní roli Jonathana Lipnickiho.

Rodiče malého George vždy toužili ještě po jednom dítěti. Rozhodli se proto adoptovat dalšího syna. K velkému překvapení ale domů přivedli svému synkovi místo lidského sourozence myšáka.

Komedie pojednávající o tom, jak se žárlící George snaží se svým novým bratrem vyrovnat, a nakonec se stanou těmi nejlepšími sourozenci na světě, je nadčasová, a i dnes je skvělým rodinným filmem, který potěší na duši. Jejího hlavního představitele byste ale dnes už nepoznali.

Brýlatý mladík milující technologii

Jonathan Lipnicki se narodil v roce 1990. Když si zahrál svou velkou roli ve filmu Myšák Stuart Little, bylo mu teprve devět let. Sympatický malý klučina proslul svými nagelovanými blond vlasy a kulatými brýlemi.

Ve filmu představuje nadějného malého vědátora, který miluje techniku, má doma spoustu vlastnoručně vyrobených hraček a vymožeností a připravuje se na závod podomácku vyrobených lodiček na dálkové ovládání.

Už jako chlapec se proslavil v mnoha rolích

Kromě této pravděpodobně nejznámější role se Lipnicki proslavil i v dalších snímcích, mezi které patří například The Little Vampire z roku 2000, kde si zahrál postavu Tonyho Thompsona.

V roce 2002 se na televizní obrazovky vrátil jako George Little ve druhém dílu slavné komedie. Dále si zahrál ještě v Shark Poolovi a v Akward party, po roce 2015 se objevil v několika méně známých snímcích.

Vyrostl z něho sympatický mladý muž

Dnes se Jonathan Lipnicki nepodobá svému mladému já ani za mák. V obličeji zmužněl, jeho sympatický pohled fanynky milují, blonďaté vlasy se mu zkroutily a jeho krátký vlnitý účes mu dokonale sedí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jonathan Lipnicki (@jonathanlipnicki)

S fanoušky Jonathan rád komunikuje na sociálních sítích, především pak na Instagramu, kde pravidelně sdílí své fotografie. K jedné z posledních připsal, že by svůj život za nic na světě nevyměnil a že je šťastný a spokojený.

„Akceptuj sám sebe, miluj sám sebe. Vždy jdi kupředu. Pokud chceš létat, zbav se toho, co tě drží při zemi,“ napsal k fotografii, kterou ohromil fanoušky, především pak fanynky.

Reakcí na jeho příspěvek bylo téměř 3 000 palců nahoru. Celkově Jonathana na Instagramu sleduje přes 144 000 fanoušků a on sám již sdílel více než 1 200 příspěvků.

V současné době je Lipnicki známý především jako producent. Proslavil se svými dětskými rolemi a několika ztvárněními pubertálních mladíků, od roku 2019 se ale herecky neangažuje.

Zda se někdy ještě jako herec v televizi objeví, není jisté. Pokud ano, málokdo si ho asi spojí s roztomilým bráškou myšáka Stuarta, který nás před lety tolik bavil.

Zdroj: Wikipedia.org, ČSFD, Instagram
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články