Mistři zastavárny: Rick prožil tragédii, která ho doprovází celý život. Syny drží v ústraní, má k tomu své důvody

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Rick Mistri zastavarny
Rick Mistri zastavarny

Sedmnáct řad, skoro šest set dílů. Pořad Mistři zastavárny se vysílal od roku 2009 a z hlavních postav udělal hrdiny, i když je to s podivem. Životní příběh většiny z nich je velmi zajímavý.

Chumlee, Richard, Rick a Corey. Čtveřice kumpánů, kteří jsou společně hvězdami netypické reality show Mistři zastavárny.

Starožitnictví Gold & Silver Pawn Shop v Las Vegas založil Richard „Old Man“ Harrison v roce 1988. Seriál se začal natáčet až v roce 2009.

Vyobrazuje vyjednávání s prodejci, popis a historii nejrůznějších předmětů od kapesních hodinek po auta a motorky, které lidé chtějí prodat nebo zastavit.

Žádní andílci

Diváky by ale seriál jen o prodávání věcí nebavil, takže velkou část největší zábavy tvoří shody či neshody a konflikty mezi Richardem, Rickem, Coreym a Chumleem.

Poslední jmenovaný není žádný svatoušek. On a jeho kumpáni zbili za bílého dne člověka a utekli. Corey nemohl skoro vůbec stát za pultem a zkoušet různé věci, protože byl neskutečně obézní.

Rick, syn Richarda a současný boss celého obchodu, se musel smířit se smrtí syna. Richard zemřel v roce 2018 na Parkinsonovu chorobu.

Přišel o vnouče

Veterán amerického námořnictva a úspěšný podnikatel. Tak se prezentoval Richard před veřejností, ale všechno bylo trochu jinak.

V životě se musel smířit s několika tragédiemi. Byl to právě Rick, který si v roce 1982 bral teprve sedmnáctiletou Kim. Z lásky na první pohled se ale vyklubala tragédie.

Oba muži byli štěstím bez sebe a Richard se nemohl dočkat, až se stane dědečkem. Pak ale přišla tragédie, když Kim zničehonic potratila.

Z tragické zprávy se nezhroutil jen Rick, ale i starý Harrison. Rickovi a Kim se brzy narodil syn Corey, ale Richard na tragédii nikdy nezapomněl.

Štěstí našel až se třetí manželkou

Rick Harrison byl ženatý celkem třikrát. S první ženou Kim se rozvedl už tři roky po svatbě, ale mezitím se jim narodili dva synové. Corey se v reality show také objevil.

Přestože druhý syn Adam rovněž v zastavárně pracoval a poté se stal instalatérem, v pořadu se nehodlá objevit.

S druhou manželkou Tracy vydržel celých dvacet pět let, vzal si ji rok po rozvodu v roce 1986 a mají spolu syna Jakea, ale ani s ní mu to nevydrželo do konce života.

Štěstí snad našel až se třetí ženou Deannou Burditt, se kterou se zasnoubil v roce 2012. Vzali se 21. července 2013 v Laguna Beach v Kalifornii. Společného mají mimo jiné i to, že jsou oba dvakrát rozvedeni.

V politice mu to nevyšlo

Rick Harrison je nejen televizní hvězda a obchodník. Je zarputilým republikánem a v obou prezidentských volbách v roce 2016 i 2020 podporoval Donalda Trumpa.

Ve státě Nevada ve třetím okresku podporoval Daniela Rodimera. Dokonce uvažuje o tom, že by se stal kandidátem na guvernéra pro stát Nevada v roce 2022. Uvidíme, zda podnikavý Rick Harrison rozšíří své pole působnosti i do politiky.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články