Mentalista: Krásná agentka Teresa se pyšní okouzlujícím úsměvem i po letech. Podívejte se, jak božsky vypadá

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
mentalista
Zdroj: Profimedia

Doby, kdy mohla šéfová detektivního týmu CBI okouzlit svého kolegu Patricka, jsou tytam. Jak se herečka Robin Tunney změnila od natáčení seriálu a za koho se nakonec tato seriálová kráska provdala?

Herečka Robin Tunney se narodila v roce 1972 do rodiny prodavače automobilů a barmanky.

Absolutně neumělecká rodina s irsko-americkým původem ale herečku ve volbě povolání podporovala. Robin vystudovala umění na univerzitě v Chicagu a od devatenácti let bydlela sama v Los Angeles.

Role Teresy v Mentalistovi ji vyšvihla na vrchol

Začínala v epizodních rolích například v seriálu Zákon a pořádek či ve filmech California Man a Na plný pecky. Kvůli poslednímu jmenovanému filmu si dokonce musela oholit hlavu.

Její rozhodně nejvýraznější rolí byla agentka Teresa v seriálu Mentalista. Znát ji ale budou i fanoušci seriálů Dr. House nebo Útěk z vězení.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Robin Tunney (@robintunney)

Robin Tunney se jako okatá šéfka detektivního týmu Teresa Lisbon v Mentalistovi objevovala po boku Simona Baker.

Úspěšný seriál měl více než sto padesát epizod a vysílal se po celém světě.

Okouzlující úsměv ji neopouští ani na prahu padesátky

První manželství s režisérem Bobem Gossem jim nevydrželo a po jedenácti letech se rozvedli. Další vztah s australským režisérem neměl dlouhého trvání a Robin nakonec zakotvila až v náručí designéra Nickyho Marmeta.

S Nickym je zasnoubená a společně vychovávají syna Oscara a dceru Colette. Svůj instagramový účet plní snímky s dětmi i se svými rodiči. Příští rok oslaví herečka padesátku a se dvěma malými dětmi a okouzlujícím úsměvem na tváři by jí to jistě nikdo netipoval.

Zdroj: Instagram
Autor: Naďa Brožová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články