Komando: Roztomilá Jenny se změnila k nepoznání. Po 36 letech je z ní krásná žena s vnadným dekoltem

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Komando
Zdroj: Profimedia

Svou kariéru herečka Alyssa Milano rozjížděla po boku Arnolda Schwarzeneggera jako roztomilá malá holčička. Později se z ní vyloupla krásná dáma, která sklízela úspěchy především v seriálech. Jak vypadá dnes?

Alyssa Milano se narodila v roce 1972 v New Yorku do rodiny s italskými předky. Její matka byla módní designérka a otec editor filmové hudby. K showbyznysu tak díky nim měla blízko. Vyrůstala společně s mladším bratrem Corym, který se také dal na hereckou dráhu.

Náhodný úspěch na konkurzu

K herectví se Alyssa dostala úplnou náhodou. Jednou se totiž ocitla na konkurzu do muzikálu Annie na Broadwayi. Její chůva se ucházela o roli, ale neuspěla. Zato sedmiletá Alyssa získala svou první roli.

S maminkou tak vyrazila na osmnáctiměsíční turné a po návratu do New Yorku začala účinkovat v reklamách a později dostala roli v seriálu Who’s the Boss?

Roztomilá dívka

Práci po boku velké hvězdy si vyzkoušela ve dvanácti letech. V akčním snímku Komando si zahrála dceru plukovníka Matrixe v podání Arnolda Schwarzeneggera, kterou unesou cizí žoldáci, a otec se pouští do záchranné mise.

Na vzniku filmu se podílelo více než čtyřiapadesát kaskadérů, což bylo o téměř dvě desítky více než samotných herců. I přesto Arnold Schwarzenegger spoustu svých akčních scén točil sám.

Alyssa Milano

Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

V devadesátých letech se Alyssa neúspěšně snažila získat roli v seriálovém hitu Beverly Hills 90210. Brendu Walshovou si nakonec zahrála Shannen Doherty, se kterou se o pár let později potkala při natáčení seriálu Čarodějky.

Seriálová hvězda

Úspěšná ale byla při konkurzu na roli v seriálu Melrose Place, kde ztvárnila Jennifer Mancini. Ačkoliv nesklidil takovou popularitu jako Beverly Hills 90210, Alyssa se díky němu proslavila i ve světě. Již zmíněné Čarodějky na přelomu tisíciletí její popularitu ještě prohloubily.

Alyssa byla odjakživa krásná žena a právem byla pravidelně řazena do top stovky nejkrásnějších žen světa. V roce 1999 se poprvé provdala, ale manželství se do roka rozpadlo.

Podruhé se vdala až o deset let později. S manželem Davidem Bugliarim vychovává devítiletého syna a šestiletou dceru. Osmačtyřicetiletá herečka se téměř nemění a i na prahu padesátky jí to neskutečně sluší.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články