Kdopak to mluví: Představitelka Mollie bojuje s nadváhou. Takto vypadá po 28 letech

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
kdopak to mluvi
Zdroj: Profimedia

Herečka Kirstie Alley sice není herečkou jedné role, ale pro většinu z nás je zaškatulkována jako Mollie z úspěšných komedií Kdopak to mluví. Letos oslavila sedmdesátiny a na ulici byste ji nepoznali.

Mollie nečekaně otěhotní s klientem a při cestě do porodnice se seznámí se sympatickým taxikářem Jamesem. Ten s ní v nemocnici zůstane, a nakonec se dá dvojice dohromady.

Hlavní změnou oproti jiným filmům je to, že čerstvě narozené miminko Mikey komentuje svět kolem sebe už od první minuty, a to poměrně dospěláckým hlasem.

Slavná komedie se dočkala ještě dvou pokračování a od třetího dílu uplynulo už dvacet osm let. Oproti své postavě už ale Kirstie Alley tak skvělý život neměla.

Herectví se věnovala odmalička. Poprvé se objevila na plátně v roce 1973. Vidět jste ji mohli třeba ve filmu Star Trek II: Khanův hněv. Poté zazářila právě v roli Mollie. Hvězdná kariéra ji ale nečekala. Objevovala se spíše v béčkových filmech nebo televizní rolích.

S hereckým partnerem Johnem Travoltou je však pojí celoživotní přátelství.

kirstie alley

Zdroj: Profimedia

Jedna rodinná tragédie za druhou

Ve třiceti letech přišla o maminku, která zemřela při dopravní nehodě. Opilý řidič ji srazil a ona na místě zraněním podlehla.

S druhým manželem Parkerem Stevensonem herečka adoptovala dvě děti. Samotná Kirstie dítě nikdy nedonosila a vždy potratila. Jeden z potratů přišel v pokročilém stádiu, a proto musela své mrtvé miminko porodit. Maminkou se tak díky adopci stala až v jednačtyřiceti letech.

V osobním životě si prošla závislostí na kokainu a po celý život bojovala se svou váhou. Kdykoli zhubla, jojo efektem nabrala vše zpět. Naposledy výrazně zhubla v roce 2007, ale do dvou let opět nakynula.

Ve své životní formě se nechala nafotit na titulku časopisu People, ale dva roky nato už měla nahoře neuvěřitelných třicet jedna kilogramů. Večírky a diety tak vyměnila za pohodlný rodinný život na gauči.

Zdroj: Realitytitbit.com
Autor: Naďa Brožová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články