Hříšný tanec: Herečka Jane Brucker vypadá skvěle. I po šedesátce rozdává úsměvy na potkání

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Jane Brucker
Zdroj: Profimedia

Film Hříšný tanec, který je známý po celém světě, měl premiéru v roce 1987. Ačkoliv si fanoušci nejvíce pamatují dvě hlavní postavy v podání Patricka Swayzeho a Jennifer Grey, ve filmu se objevila také Jane Brucker, která se svou vedlejší rolí velice proslavila.

Jane Brucker je třiašedesátiletá americká herečka, která se proslavila rolí Lisy Houseman, starší sestry Baby ve filmu Hříšný tanec z roku 1987. Divadlo vystudovala na Vysoké škole umění v Severní Karolíně.

Nadaná umělkyně

Herečka, která si získala přízeň fanoušků, se po své největší roli objevila ve filmu Návrat do rodného města, seriálu Doctor Doctor nebo v muzikálu Vražda na Broadwayi. Nejpamátnější Janina chvíle přišla na konci filmu Hříšný tanec, když zazpívala píseň Hula Hana.

Díky písni Hula Hana si fanoušci Jane pamatují. Ve filmu všem ukázala, že je nadaná nejen herecky, ale také hudebně. Přesně díky této písni se její role stala nezapomenutelnou.

Jane Brucker

Zdroj: Profimedia

Tato známá melodie vydělala Jane více peněz než samotné účinkování ve filmu, sama ji totiž napsala. Ve svých přestávkách při natáčení psala verše a chránila autorská práva. Později se od herectví přesunula k psaní scénářů.

Od roku 1986 do roku 1993 byla herečka vdaná za herce Briana O’Connora. S tím na svět přivítala dceru Sally O’Connor, která se narodila v roce 1989. O několik let později se provdala za fotografa Raula Vegu, se kterým má dceru Rachel.

Děti na prvním místě

Dnes si herečku málokdo spojí s něčím jiným než se světoznámým filmem Hříšný tanec. Po více než třiceti letech se změnila k nepoznání a ani fanoušci by herečku na ulici nepoznali.

Na svůj věk vypadá Jane stále skvěle. Je samozřejmé, že se na jejím obličeji objevilo pár vrásek, Jane se za ně však nestydí a rozdává úsměv na potkání. Jak sama uvedla, do starého železa ještě nepatří a musí si užívat život.

Jane se stala matkou na plný úvazek, dokonce kvůli dětem opustila kariéru hollywoodské herečky. Ve volném čase tráví čas v divadelním souboru, což znamená, že je stále možnost Jane spatřit v hereckém světě, i když pouze minimálně.

Zdroj: Daily Record
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články