Hezoun Booth ze seriálu Sběratelé kostí už není fešákem. Po 15 letech svým vzhledem nahání spíš hrůzu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Sberatele kosti
Sberatele kosti

Než se herec David Boreanaz proslavil v několika seriálech, třel bídu s nouzí a musel se živit zvláštními způsoby. Zachránila ho až náhoda při venčení psa a poté se z něj stala seriálová hvězda. Jak dnes známý hezounek vypadá?

Narodil se v roce 1969 v Buffalu do rodiny, jejíž kořeny sahají do několika zemí Evropy. Otec s italským původem pracoval v televizi, kde moderoval počasí. Matka je poloviční Slovenka a pracovala v oblasti cestovního ruchu.

David toužil stát se hercem už od dětství, a proto vystudoval herectví a filmovou tvorbu v New Yorku. Poté se přesunul do Los Angeles a začal se angažovat jako herec. V televizi debutoval v roce 1993, a to v epizodní roli v seriálu Ženatý se závazky.

Práce všeho druhu

Na větší úspěch si ale musel počkat a existenční problémy řešil pracemi mimo obor. Živil se třeba jako parkovač aut nebo nosič ručníků na pláži. V nejhorších časech přespával u známých na gauči.

Náhoda tomu chtěla, že si ho při venčení psa všiml producent nezávislých filmů, který ho protlačil na konkurz do seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Stal se z něj krasavec Angel, který získal i svůj samostatný seriál, a vyhoupl se mezi hollywoodskou špičku.

Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Od roku 2005 se začal objevovat v krimi seriálu Sběratelé kostí, kde ztvárňuje hlavní postavu agenta Seeleyho Bootha. Než ji přijal, dal si na čas, ale neudělal chybu. Společně s antropoložkou Temperance Brennan v podání Emily Deschanel vyšetřoval případy dlouhých dvanáct let a stali se z nich kamarádi i v soukromí.

Trable se ženami

Pohledný David se poprvé oženil v roce 1997 s Ingrid Quinn, ale manželství trvalo pouze dva roky. V roce 2001 skočil do chomoutu podruhé s modelkou Jaime Bergman, která pózovala i pro Playboy. O rok později se jim narodil syn Jaden a v roce 2009 dcera Bella.

Později vyšlo najevo, že byl David manželce v období těhotenství nevěrný se stejnou ženou, se kterou podváděl svou manželku golfista Tiger Woods. Manželství to ustálo stejně jako pozdější obvinění z obtěžování, kterého byl nakonec zproštěn.

Jednapadesátiletý herec už není tím krasavcem, jakým býval, a se svou prošedivělou kšitcí připomíná spíše postaršího motorkáře.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články