Fresh Prince: Rozkošná Ashley dnes vypadá mnohem lépe než v dospívání. Neuvěříte, jaký má šmrnc

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Fresh Prince
Zdroj: Profimedia

Její nejslavnější role byla v seriálu Fresh Prince z počátku devadesátých let. Díky němu objevila i svůj pěvecký talent. Řeč je o herečce Tatyaně Ali, která sice na konci ledna oslavila čtyřicáté druhé narozeniny, ale vypadá prostě úžasně.

Vypadá to, že spolu herci z amerického komediálního seriálu Fresh Prince mají skvělý vztah. Svědčí o tom fakt, že během karantény způsobené nemocí covid-19 se potkali po dvaceti třech let prostřednictvím sítě Snapchat, kam hlavní hvězda seriálu Will Smith natáčí krátké skeče.

Nejen on, ale i Tatyana Ali a ostatní herci připomenuli kdysi úspěšný seriál krátkými skeči i ukázkami ze seriálu. Kromě toho se svěřili se svými pocity a komentáři z natáčení. Navíc uctili památku zesnulého Jamese Averyho.

Krásná herečka i studentka

A našlo si nevšimnout, jak skvěle všichni vypadají. Jako by to od natáčení nebylo už přes dvacet let. O pozornost se postarala i Tatyana Ali, která má na svém kontě celou řadu filmů, seriálů i hudebních počinů. Je také držitelkou několika prestižních ocenění.

Narodila se v roce 1979 v New Yorku a má v sobě indickou a afro-panamskou krev. Že je nejen krásná, ale i chytrá, dokázala, když na Harvardu vystudovala afroamerická studia. Svou hereckou kariéru začala už v šesti letech.

Tatyana Ali

Zdroj: Profimedia

Díky Willovi zpívá

Největší zlom kariéry přišel v roce 1991, kdy se jako Ashley Banks objevila v seriálu Fresh Prince, kde zůstala šest sérií a ukázala, že je nejen talentovaná herečka, ale i zpěvačka.

Její výjimečný výkon v seriálu z ní udělal hvězdu a byl to právě Will Smith, který jí poradil, aby se kromě herectví věnovala i zpěvu. Výsledkem této rady bylo album, které vyšlo v roce 1999. Hit Daydreaming se objevil v několika amerických hitparádách.

Americká kráska šla z role do role. Na svém kontě má ale spíše komediální postavy, díky kterým se proslavila. Kromě práce se stíhá věnovat i osobnímu životu.

Od roku 2016 je vdaná za asistenta angličtiny Vaughna Rasberryho, se kterým má dva syny. Tatyana na svůj věk vypadá perfektně, a když vyrazí na nějakou společenskou událost, ráda si vezme šaty s velkým výstřihem. Jen málokdo se jí tak dovede dívat do očí.

Zdroj: offradranch.com
Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články