Dva a půl chlapa: Z roztomilého Jakea vyrostl zanedbaný chlap. Z toho, jak po 18 letech vypadá, vás polije studený pot

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Dva a pul chlapa
Zdroj: Profimedia

Roztomilý klučina Jake, který doslova vyrůstal před kamerami v seriálu Dva a půl chlapa, se v pubertě stal milionářem. Úspěch a peníze ale pro něj neznamenaly vše a rozhodl se pro radikální krok a kompletní změnu života pod Božím dohledem. Jak dnes vypadá a jaký vztah má bývalá dětská hvězda k církvi?

Úspěšný dětský herec Angus Turner Jones se narodil v roce 1993 v americkém státě Texas a vyrůstal společně se dvěma staršími bratry. Velmi brzo se dostal před kameru, kde sklízel samé úspěchy.

Roztomilý kukuč

Jako malý baculatý chlapeček byl přímo zrozen pro nevinné dětské role. Ve čtyřech letech se objevoval v reklamách a v pěti letech dostal svou první roli ve filmu Milionář.

Větší prostor dostal v roce 2001, kdy se objevil v rodinné komedii Flek, jehož hlavním hrdinou byl policejní pes, který se stal terčem útoku obávaných kriminálníků.

Ve stejném roce si Angus poprvé zkusil práci v seriálu, když si zahrál jednu z epizodních rolí v Pohotovosti. Životní role se dočkal ve svých deseti letech, kdy dostal nabídku zahrát si jednu z hlavních postav v sitcomu Dva a půl chlapa.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Angus T. Jones (@angust.jonesofficial)

V pubertě milionářem

Nabídku přijal a na dlouhých devět let se stal Jakem, který vyrůstá v jednom domě s otcem a strýcem. Seriál se stal hitem po celém světě a vtipné hlášky ho v Americe dostaly na vrchol sledovanosti.

Angus se v sedmnácti stal díky seriálu nejlépe placeným mladým hercem, za dvě řady si totiž přišel na téměř osm milionů dolarů.

V roce 2012 došlo ke zlomu. Angus se přidal k církvi adventistů sedmého dne a ze seriálu poté, co se o něm dost nelichotivě vyjadřoval, odešel. Dokonce v jednom videu fanoušky nabádal, aby show nesledovali.

Vztah s Bohem mu nevydržel

Nechal se pokřtít, radikálně změnil image a změnil obor studia z ekologie na judaismus.

Pohublý a zarostlý Angus následující čtyři roky vystřídal hned několik církví, ale nakonec s Bohem skončil úplně.

Začal pracovat pro produkční společnost Tonite a velmi sporadicky se začal objevovat před kamerou.

Žije spíše klidným a nenápadným životem v ústranní a o svém soukromí se příliš nevyjadřuje. Pod brýlemi a vousy byste však v sedmadvacetiletém herci stále poznali prostořekého Jakea.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články