Dětská hvězda Sean z filmu Výkupné už tak bezbranně nevypadá. Po 24 letech by svým únoscům nahnal strach

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Sean Vykupne
Sean Vykupne

Žít ve stínu slavného otce není žádný med, o tom ví své Brawley Nolte. Ten sice jako dětská hvězda zazářil po boku Mela Gibsona ve filmu Výkupné, ale na slávu svého otce Nicka Nolteho zatím nedokázal navázat. Jeden husarský kousek už po něm ale zopakoval.

Syn Nicka Nolteho, známého amerického herce se špatnou pověstí, se narodil v roce 1986. Jeho matkou je bývalá modelka Rebecca Linger, Nickova třetí manželka.

V té době byl Nick známou filmovou hvězdou a šel z role do role. Malý synek Brawley tak ve svém otci viděl vzor. Rodiče se v roce 1994 rozvedli.

Dětská hvězda, která vyhasla

S hereckou kariérou začal už jako dítě. Proslavil se díky filmu Výkupné, kde si zahrál ztraceného syna Mela Gibsona.

V té době mu bylo teprve deset let a z důvodu natáčení na různých místech Spojených států amerických se učil převážně doma. Do školy nastoupil, až když mu bylo patnáct let.

Jeho výkon ve filmu byl natolik přesvědčivý, že byl dokonce nominován na cenu pro talentované dětské herce. Hned o rok později dostal další roli v dramatu Utrpení. V tomto filmu si zahrál po boku svého slavného otce.

Zdroj: Profimedia

Dalším filmem, který stojí za zmínku, je válečné drama popisující genocidu ve Rwandě s názvem Hotel Rwanda, kde se opět objevil se svým otcem.

Z rebela je beránek

Nick a jeho syn Brawley mají kromě hereckého talentu společné i rebelství. Stejně jako otec byl i Brawley zadržen za jízdu pod vlivem omamných látek, a to v roce 2009, kdy mu bylo třiadvacet let.

Jeden střet se zákonem mu zřejmě stačil a od té doby seká latinu. V roce 2012 se oženil s hereckou kolegyní Navi Rawat a společně vychovávají malou dcerku. Z modrookého blonďatého neviňátka je dnes dospělý muž s dlouhým hárem, jaké nosí rockeři.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články