Fenka Patricka Dempseyho baví internet. Z její pózy „obráceného Supermana“ vybuchnete smíchy

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Patrick Dempsey
Zdroj: Ovidiu Hrubaru / Shutterstock.com

Úspěšný seriálový herec Patrick Dempsey žije od rozvodu v roce 2015 bez stálé partnerky. Věnuje se práci, svým třem dětem, rychlým autům a svým domácím mazlíčkům. Patrick je totiž velkým milovníkem psů a doma mu dělají společnost hned tři čtyřnozí chlupáči.

S jejich pomocí dokáže překonat i chmurné nálady, které má vždy se začátkem nového týdne.

Čtyřiapadesátiletý herec a hvězda seriálu Chirurgové Patrick Dempsey se narodil v Maine jako nejmladší ze tří sourozenců.

Vyrůstal v Irsku a od dětství ho to táhlo k umění.

Z jeviště před kameru

Navštěvoval taneční kroužek a v pubertě objížděl Anglii jako žonglér, komik a iluzionista. Začínal v jevištních produkcích a v jednadvaceti se poprvé ocitl před filmovou kamerou.

V té době se také oženil. Manželství s o sedmadvacet let starší Rocky vydrželo kvůli věkovému rozdílu pouze sedm let.

Koncem devadesátých let se Patrickovi začalo dařit profesně. Byl obsazen do seriálu Chirurgové jako doktor Derek Shepherd.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Patrick Dempsey (@patrickdempsey)

Vztahy se ženami mu nevyšly

V roce 1999 se oženil s kadeřnicí Jillian Fink. Společně přivedli na svět dceru Talulu a dvojčata Sullivana a Darbyho. Do roku 2015 žili ve spokojeném manželství.

Rozvod udělal z Patricka těsně před padesátkou single muže s velkým jměním a garáží plnou rychlých aut. Ve volném čase se věnuje automobilovému závodění, dobročinnosti a svým zvířátkům.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Patrick Dempsey (@patrickdempsey)

Se psy a auty mu to jde

Patrick je známý svým dobrým srdcem, co se zvířat týče. V rámci nadace pomáhá zachraňovat ohrožená zvířata a v minulosti jim několikrát poskytl azyl. V jeho domácnosti se tak ocitli psi, kočky, želvy nebo miniaturní oslík.

Momentálně má Patrick ve svém domě tři zachráněné pejsky, kteří se stali hvězdami jeho sociálních sítí, a to hlavně díky své bezprostřednosti.

Dvě fenky buldoka a šedivá fenka Ginger na střídačku předvádí každé pondělí všem Patrickovým fanouškům, s jakou náladou do nového týdne vstupují. Je vidět, že si žijí jako v bavlnce.

Ani na ně jejich páníček nezapomněl při nakupování vánočních dárků. Dokonce měli to privilegium posadit se i do dalšího Patrickova miláčka, kterým je jeho Porsche.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články