Buzz ze Sám doma pořádně přibral. Po 30 letech mu pleš na kráse nijak nepřidala

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Sam doma Buzz
Sam doma Buzz

Letos uplynuly už tři dekády od doby, kdy byl natočen kultovní rodinný film Sám doma. Ačkoliv starší bratr Buzz v podání Devina Ratraye nebyl hlavní postavou, do mysli všech fanoušků po celém světě se rozhodně zapsal. Jak dnes šikanující starší brácha Kevina vypadá?

Americký herec Devin Ratray se narodil v roce 1977 v New Yorku do herecké rodiny. Není se tak čemu divit, že rodinnou tradici dodržel.

S herectvím začal ve snímku Where Are the Children? už v devíti letech. Poté se objevoval v dalších, převážně televizních, filmech.

Životní role ve třinácti

Velký úspěch přišel v roce 1990, kdy se objevil v dnes kultovním snímku Sám doma. Tehdy mu bylo třináct let a zahrál si Kevinova staršího bratra Buzze.

Mladšího brášku v podání dětské hvězdy Macaulay Culkina ve filmu pořádně potrápil. A ačkoliv nebyl hlavní postavou, rozhodně si ho z této role všichni zapamatovali.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Devin Ratray (@devinratray)

Dům, ve kterém filmová rodina žila, se nachází ve městě Winnetka, stejně jako kostel a obchod, kde Kevin nakupoval.

Protože se před domem srocovaly davy fanoušků, musel být v roce 2017 smazán z map.

Proslavil se i v Polsku

Vůbec největší popularity dosáhl film v Polsku, kde jeho oblíbenost stále roste. V roce 2011 ho sledovalo pět milionů Poláků.

O dva roky později se Devin objevil ještě v Sám doma 2: Ztracen v New Yorku a poté jeho slibně rozjetá herecká kariéra stagnovala. Stihl dokončit střední školu a s přelomem tisíciletí se snažil opět dostat na vrchol.

Ani podivná show mu nepomohla

Objevil se například v romantické komedii Princ a já, kde si střihl roli podivínského počítači posedlého spolubydlícího utajeného královského prince. Objevoval se také v seriálu Zákon a pořádek.

Většího úspěchu než toho, který mu přinesla role Buzze, zatím nedosáhl. A to ani poté, co se v jednom bizarním projektu snažil sbalit tehdejší ministryni zahraničních věcí Condoleezzu Rice.

Letos oslavil třiačtyřicáté narozeniny a o jeho soukromí se příliš neví.

Ani jako třináctiletý Buzz nebyl příliš pohledný a bohužel mu to zůstalo. Stále má kulatý obličej, který se snaží skrývat pod narostlou bradkou.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články