Bláznivá školka: Malý Ben vyrostl v pořádného chlapa. Po 18 letech vás okouzlí svým půvabem

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Blazniva Skolka Ben
Zdroj: Profimedia

Mladý klučina, kterého všichni znají z populární americké komedie Bláznivá školka, už není malým chlapcem. Khamani Griffin oslavil dvaadvacáté narozeniny a ve světě filmu rozhodně neřekl poslední slovo. Kde všude jsme mohli mladého herce vidět a co dnes dělá?

Narodil se v roce 1998 v Oaklandu v Kalifornii. Jeho Matka Gena Sexton se krátce po jeho narození rozvedla s jeho biologickým otcem a Khamani vyrůstal s nevlastním otcem.

Vzorný sourozenec

Má staršího bratra De’Von Flournoye, který je známý jako model a hráč amerického fotbalu hrající za tým USC Trojans Football.

Má také nevlastní mladší sestru Anielu, na kterou je velmi pyšný a často se s ní chlubí na sociálních sítích.

Po rozvodu rodičů o Khamaniho pečovala jeho matka Gena. Zásluhu za start jeho kariéry měla ale matka nevlastní. Všimla si jeho předností a zaslala fotky malého kluka do agentury.

Ta si Kmahaniho vybrala do tištěných reklam v novinách a brzy se dostal se také na obrazovku, kde si zahrál v mnoha reklamách, například na cereálie Trix. To byly malému herci teprve tři roky.

Nadaný herec i student

Každý rodič by měl strach, že jeho dítě po tak brzkém vstupu do světa showbyznysu přestane mít zájem o studium. U Khamaniho byl opak pravdou. Už před třetími narozeninami se naučil číst a dnes studuje vysokou školu.

V pěti letech dělal první castingy na role ve filmech a seriálech. První role přišla v roce 2003 a byla to rovnou jeho nejlepší role, za kterou byl nominován na Young Artist Award.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Khamani Griffin (@khamanigriffin)

Zahrál si po boku Eddieho Murphyho v komedii Bláznivá školka.

Ve filmu hrál jeho syna Bena Hintona. Do castingu na tuto roli se přihlásily tisíce dětí z celé země. Khamani se nezalekl a byl přesvědčený, že v konkurenci dokáže uspět, což se potvrdilo.

Výborný je i jako dabér

První vyhrání z kapsy vyhání. Tohoto přísloví se Khamani rozhodně nezalekl a v kariéře pokračoval směle dál. Jeho hlas jsme mohli slyšet například v rodinném filmu Happy Feet. Byl hvězdou seriálu All of Us, kde si zahrál Bobbyho, a hostoval také v seriálech Pohotovost nebo Jmenuji se Earl.

Chce se prosadit i v dospělosti

Úspěch z filmu Bláznivá školka se mu zatím nepodařilo překonat.

To si uvědomuje i sám herec, který na svém instagramovém účtu jasně dává najevo, že postava Bena Hintona je zatím jeho největším filmovým počinem.

Khamani rozhodně neřekl poslední slovo, přece jenom má teprve dvacet dva let a jeho kariéra je teprve na začátku.

Nyní je jeho největší podporovatelkou matka Gena, která mu také dělá manažerku. Je jen otázkou času, kdy ho zase uvidíme v nějaké komedii.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články