Agent Cody Banks 2: Krasavici Emily byste po 17 letech nepoznali. Má však úsměv, kterým vás dočista odzbrojí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Agent Cody Banks
Zdroj: Profimedia

Film Agent Cody Banks 2 s podtitulem: Destinace Londýn je dobrodružná rodinná komedie a současně pokračování oblíbeného snímku se stejným názvem. Film z roku 2004 je oblíbený i dnes, je ale pravdou, že jeho hlavní představitelé se po dlouhém čase změnili až k nepoznání.

Kromě hlavní role agenta Codyho se ve filmu plném vynálezů a špionážního vybavení objevila také jedna z nejlepších londýnských špionek pro CIA, kterou si ve snímku zahrála Hannah Spearritt.

Herečka a zpěvačka, které je dnes rovných 40 let, se proslavila i v mnoha dalších snímcích, většina z nás si ji ale spojí právě s touto rolí. Jak se po letech změnila? Známe odpověď.

Typická svým vyděšeným pohledem

Celým jménem Hannah Louise Spearritt se narodila 1. dubna 1981. Už od dětství měla nadání pro divadlo, účastnila se školních vystoupení a během jejích mladých let se z ní stala modelka a herečka.

Na televizních obrazovkách se objevila poprvé v roce 1988, kdy si zahrála ve filmu The Cater Street Hangman. O rok později se začala angažovat také jako zpěvačka a podařilo se jí dostat se do slavné hudební skupiny.

Tou se stala kapela S Club 7, v níž se úspěšně angažovala a objevila se s ní také v několika seriálech a jednom celovečerním filmu. Později se sice kapela rozpadla, ale Hannah se i nadále věnovala hudbě i herectví.

Hannah Spearritt

Zdroj: Profimedia

Ve filmu se proslavila především díky tomu, jak dokonale zvládla sehrát své reakce na situace. Její vyjukaný, a tak trochu vyděšený výraz totiž baví davy dodnes.

Jak se blonďatá herečka se zakroucenými vlasy a modrýma očima změnila po 17 letech? Svým způsobem je si stále podobná, na druhou stranu se ale změnila a agentku CIA by v ní fanoušci hledali marně. Podívejte se sami.

Kráska se sympatickým úsměvem

Blonďaté vlasy a modré oči sice herečce zůstaly, v obličeji ale jinak zestárla. U některých žen se říká, že stárnou do krásy. A podle všeho je i Hannah Spearritt jednou z takových žen.

Ve věku 40 let totiž vypadá dokonale. Její sympatický úsměv od ucha k uchu dostává fanoušky do kolen, ale tak trochu praštěnou agentku s vyjeveným výrazem už příliš nepřipomíná.

Dnes má herečka na kontě jednu hereckou cenu z roku 2007, kterou dostala za ztvárnění role v seriálu Pravěk útočí. Za stejnou roli si zasloužila i několik dalších nominací, které ale nakonec neproměnila.

Od té doby se objevila v několika menších rolích ve filmech nebo v epizodních rolích v seriálech. V současné době se objevuje v televizi spíše příležitostně a čeká na další velkou roli, kterou by opět diváky uchvátila.

Jestli se takové role dočká, je zatím ve hvězdách, už teď je ale jasné, že se ještě ukáže minimálně jako herečka v rolích vedlejších postav a fanoušky oslní také jako zpěvačka. Prozatím si ji všichni budeme pamatovat jako agentku z Londýna.

Zdroj: wikipedia.org, ČSFD, Twitter
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články