Zdeněk (41): Při domácích hrátkách něco šramotilo ve skříni. Stát se to vám, vyrazíte s ní dveře

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz nastvany
Zdroj: Shutterstock

Tohle opravdu nechcete zažít. Zrovna v okamžiku, kdy si užíváte příjemné chvilky s manželkou, uslyšíte podivný šramot vycházející z šatní skříně, která stojí jen kousek od postele.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Zdeňka a jeho ženu Kláru šramocení vyrušilo a zároveň trochu vyděsilo. Že by zloděj? Ani nechtějte vědět, koho Zdeněk posléze v té skříni našel. Určitě by to i vás vytočilo do běla!

Nemáme na sebe moc času

Od té doby, co k nám manželka nastěhovala svoji matku, na sebe nemáme tolik času, kolik bychom si přáli. Jenže se to všechno tak semlelo, že nebylo jiné východisko.

Tchyni končila smlouva v pronajatém bytě a jeho majitel ji odmítl prodloužit. Bydlení se shánělo narychlo, ale najít slušný byt za rozumné peníze? To se nám nepodařilo.

Když manželka navrhla, že by její maminka mohla jen na nějakou chvíli k nám, nebyl jsem nadšený. Ale cožpak jsem mohl nesouhlasit?!

Život pod jednou střechou

Proti své tchyni nic extra nemám, ale nebudu lhát, že jsem z její přítomnosti u nás doma nadšený. Rozhodl jsem se to prostě nějak přetrpět.

Žít pod jednou střechou s tchyní, která si myslí, že všechno umí nejlépe, protože má nejvíce zkušeností, a často strká nos do věcí, do kterých by nemusela? To není žádný med.

Konečně chvilka jen pro nás dva!

Jednoho odpoledne měla být tchyně na návštěvě u kamarádky. Naše děti byly někde venku a my se ženou jsme tak měli čas jen sami pro sebe.

Rychle jsme zalezli do ložnice, kde jsme si chtěli užít příjemné chvíle. Zrovna v okamžiku, kdy opravdu nechcete být rušeni, jsme zaslechli podivný šramot vycházející z šatní skříně.

Manželka se na mě vyděšeně podívala. I mě napadlo, co když je tam zloděj? Opatrně jsem slezl z postele a šel se do té skříně podívat. To, co jsem tam našel, mě vytočilo do běla.

Tohle přehnala!

Ve skříni jsem nenašel zloděje, ale svoji tchyni! Stál jsem před ní jen ve spodním prádle, protože oblečení jsem si v domnění, že jsme doma sami s manželkou, samozřejmě sundal.

Ani žena nechápala, co její matka dělá schovaná u nás v ložnici. Tchyně zrudla, očividně byla málem svědkem něčeho, co vidět nechtěla. Co ale dělala v té skříni?

Šmejdila! Byla sama doma a slídila nám v ložnici. Tohle ale přehnala, byl jsem tak naštvaný, že jsem si nebral servítky. Když jsem prohlásil, že tohle dál nejde a tchyně si musí najít svoje bydlení, ani jedna se neodvážila cokoli namítnout.

Nechci ani domyslet, jak bych se cítil, kdyby byla svědkem našich manželských hrátek!

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články