Vilém (41): Nechápala, proč se s ní rozcházím. Když jsem jí podal svůj mobil, okamžitě oněměla

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz seriozni 2
Zdroj: Shutterstock

Jeden šok vystřídal druhý. Nikdy bych neřekl, že by moje přítelkyně byla něčeho takového schopná. Smála se mi za zády, ale s tím je teď konec. Když jsem jí oznámil, že spolu končíme, dívala se na mě a vůbec nechápala.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Stačilo jediné gesto a pochopila hned. Nejdříve se nezmohla na jediné slovo a to pro mě byla poslední kapka. I když posléze žadonila, neustoupil jsem.

Plánovali jsme budoucnost

Po posledním vážném vztahu jsem si myslel, že už se nikdy nezamiluji. Byl jsem natolik otrávený, že jsem ani neměl chuť navazovat další románek.

Hedvika mě ale přesvědčila, abych dal lásce ještě šanci. I když jsem byl po poslední zkušenosti psychicky zlomený, dokázala mě postavit zpátky na nohy.

Hedviku jsem měl moc rád. Byli jsme spolu třetím rokem, a dokonce jsme společně vyhlíželi budoucnost. Jenže štěstí netrvalo věčně.

Zrovna v okamžiku, kdy jsem opravdu začal věřit tomu, že nám to s Hedvikou vyjde, nabral náš vztah úplně nový směr. Bohužel ne moc dobrý.

Kamarád se chlubil

Můj kamarád Pavel je takové místní čuně. Otočí se za každou sukní a tu, která před ním neuteče dostatečně daleko, nakonec dostane.

Čas od času mi poslal nějakou pikantní fotku od nějaké ženy. Vlastně se těmito úlovky skoro až chlubil. Byl pyšný na to, že má u žen úspěch.

Jednou mi takhle opět poslal fotku. Byla na ní žena bez tváře, vyfocená od krku dolů jen ve spodním prádle. Na další fotce už měla jen kalhotky.

Když jsem se zadíval pořádně, poznal jsem, kdo je ta žena na fotce. Byla to moje přítelkyně Hedvika. Odhalilo ji tetování na levé ruce.

Vůbec nechápala, co mi přelétlo přes nos

Kamarád nezapomněl k fotkám připsat, že má takových pěkných foteček od dané ženy více. Vysvětlil mi, že si spolu píší přes nějakou aplikaci.

Nevěřil jsem tomu. Měla tohle Hedvika zapotřebí? Byl jsem si skoro jistý, že jí dávám vše, že je spokojená a nic jí nechybí.

A ona mě takhle hloupě ponížila. Neustál jsem to, přišlo další zklamání, a navíc od ženy, se kterou jsem byl připravený strávit zbytek života.

Ihned jsem Hedviku konfrontoval. Zpočátku nechápala, která bije. Ptala se mě, co mi přelétlo přes nos. Tvářila se, že opravdu neví, proč se s ní najednou rozcházím!

Když jsem jí podal svůj mobil, okamžitě pochopila

Obvinil jsem Hedviku, že posílá cizím chlapům své nahé fotky. Tvářila se dotčeně a vehementně zapírala, že to není pravda. Křičela na mě, že jsem ji urazil!

Pak jsem jí podal svůj mobil. Byly tam všechny fotky, které mi kamarád přeposlal. Oněměla a nezmohla se na slovo. A to byla konečná.

Začal jsem si balit své věci, s Hedvikou jsem skončil. Když se vzpamatovala, začala mě přemlouvat, brečet a žadonit. Tvrdila, že to udělala jen jednou, ale já jí nevěřil.

Ještě toho dne jsem se odstěhoval. Hedvika mi sice zkoušela pár dní psát a volat, ale nakonec to vzdala. Stejně by neměla šanci, takovou potupu bych jí neodpustil.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články