Vilém (35): Musel jsem si vybrat, přítelkyně i milenka otěhotněly současně

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
muz 30
muz 30

Osud si s námi kolikrát opravdu nepěkně pohrává a připravuje nám životní scénář, nad kterým zůstává rozum stát. Přečtěte si příběh pana Viléma, který nám zaslal e-mailem, a souhlasil s tím, abychom se o něho podělili s vámi. Pokud jste totiž někdy v životě měli pocit, že si z vás osud dělá legraci, měli byste vědět, co si připravil právě na pana Viléma.

Nebyl jsem zrovna ukázkový přítel

E-mail pana Viléma začíná přiznáním, že určitě nebyl zrovna ukázkovým přítelem, ze kterého by si ostatní mohli brát příklad. Ačkoli měl toho času milující přítelkyni, se kterou dokonce plánoval společnou budoucnost, neubránil se tomu, aby si našel milenku.

„Už ani nevím, co mě k tomu vlastně tenkrát vedlo,“ zamýšlí se ve svém e-mailu pan Vilém. „Asi to tak nějak vyplynulo úplně samo. Moniku jsem poznal v práci, kam nastoupila jako moje nová kolegyně. Nebudu tajit, že to byla pěkná a přitažlivá žena, za kterou jsem otáčel se nejen já, ale i mí kolegové. Po pár týdnech jsme skončili u ní doma, a tím odstartoval můj tajný vztah, o kterém má přítelkyně neměla sebemenší tušení,“ vypráví Vilém.

Zdroj: 123RF.COM

Několik měsíců se mi dařilo vést dvojí život

„Zatímco moje přítelkyně o milence nevěděla, Moniku jsem hned zkraje seznámil s tím, že ji mám pouze jako bokovku, možná lépe řečeno jako příjemné rozptýlení, kterému jsem se několikrát do týdne neubránil,“ vysvětluje Vilém.

Ve svém e-mailu se nadále svěřuje s tím, že se mu několik měsíců dařilo vést dvojí život. Žil se svojí přítelkyní a tajně se scházel s milenkou. Ačkoli moc dobře věděl, že se ke své přítelkyni nechová fér, nedokázal vztah s krásnou a přitažlivou Monikou ukončit.

Zdroj: 123RF.COM

Neskutečná souhra náhod

Dvojí život Vilémovi nějakou dobu vycházel. Osud ho však potrestal nečekaným vývojem událostí, které mu jasně naznačily, že by se měl konečně mezi dvěma ženami rozhodnout.

„Možná to bude znít až neuvěřitelně,“ píše ve svém e-mailu Vilém. „Stalo se to, že přítelkyně i milenka otěhotněly současně. Obě dvě se mi nadšeně chlubily pozitivním těhotenským testem a myslely si, že i já budu reagovat stejně tak nadšeně,“ přiznává Vilém. „Já tím byl ale neskutečně zaskočen a vyveden z míry, tohle jsem nepředpokládal ani v tom nejhorším snu a nikdy by mě nenapadlo, že se to vůbec může stát,“ píše.

Musel jsem se rozhodnout pro jednu z nich

„Nedalo se nic dělat, zkrátka jsem si mezi nimi musel vybrat. Už ze začátku jsem ale věděl, že ať už se rozhodnu jakkoli, jedné, nebo druhé tím ublížím,“ pokračuje Vilém ve svém vypravování a napíná nás, jak to vlastně celé dopadlo.

„Asi si budete myslet, že moje rozhodnutí bylo jednoznačné, že jsem se zkrátka rozhodl pro svou přítelkyni a ani na vteřinu nezapochyboval, jestli dělám dobře. Monika sice byla moje milenka, které jsem nikdy nesliboval lásku na celý život, nicméně za ty měsíce, během kterých jsme se scházeli, jsem si k ní vypěstoval určitý vztah,“ vysvětluje Vilém. „Právě proto pro mě bylo neskutečně těžké to s ní ukončit a dát přednost přítelkyni. Monice jsem samozřejmě slíbil, že ji budu finančně podporovat, ale zároveň jsem ji požádal, aby si nechala pro sebe, kdo je skutečným otcem jejího dítěte,“ přiznává se Vilém.

V závěru se přiznává, že si připadá jako ten největší křivák na světě, protože opustil těhotnou ženu, nicméně na druhou stranu je přesvědčen o tom, že udělal dobře, když se rozhodl pro svou přítelkyni.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články