Václav (37): Nadřízená se mě snažila svést a já jí podlehl. Následky pociťuji každý den

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz arogantni
Zdroj: Shutterstock

Pokud máte dojem, že mít milostný vztah se svou nadřízenou může být skvělé, příběh Václava vás vyvede z omylu. Čtenář se nám totiž svěřil, že od té doby, co si se svou šéfkou začal, je mu v práci poměrně těsno.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Jako rozvedený a bezdětný pracuje Václav téměř dvacet čtyři hodin denně. Právě proto se stal u svých kolegů poměrně oblíbeným a byl považován za tahouna pracovního týmu. Ale to všechno před nějakým časem skončilo.

Vždycky se mi líbila, ale nebyl jsem to já, kdo něco začal

Václav se svou nadřízenou vždy udržoval dobrý vztah. Přiznává, že ho fyzicky přitahovala odjakživa. „Je to krásná žena, ale nikdy by mě nenapadlo o ní přemýšlet jinak než jako o šéfové. Když mě ale začala svádět, snadno jsem jí podlehl,“ říká.

Jenomže problémů je hned několik. Vztah se snažil Václav dlouho udržovat v tajnosti, jeho šéfová je totiž vdaná. Před pracovním týmem se mu ale přesto nepodařilo jisté věci skrýt, a tak se o něm na pracovišti brzy rozkřiklo, že má se šéfovou aférku.

„Naše milostné setkávání se několikrát opakovalo. Moji kolegové se mě začali ptát, nejprve ze srandy, jestli mi šéfová zvýší plat, nebo jestli to je ten důvod mých častých přesčasů.“

Václav přiznává, že zpočátku se snažil vtipy nekomentovat, ale postupně mu došlo, že už nejde o vtipy, proto začal být na kolegy nepříjemný. „Se spoustou lidí jsem se rozhádal. V pracovním týmu už nejsem oblíbený,“ vysvětluje.

Jsem její hračka, chtěl bych vztah opustit, ale nemohu

Po pár schůzkách si Václav navíc uvědomil, že vztah s jeho šéfkou vůbec k ničemu nepovede. Jeho nadřízená si s ním sice milostně užívá, ale jinak se k němu chová jako k cizímu.

„Chtěl bych vztah ukončit a najít si přítelkyni, ale nemohu. Bojím se totiž, že bych přišel o práci. Jsem teď v zaměstnání jako ve vězení. Čekám, kdy přijde, začne mě líbat a dá kolegům další záminky k tomu, aby mě pomlouvali. Já sám o to nestojím, ale nemohu jí to dát najevo.“

Václav v současné době uvažuje o tom, že by změnil zaměstnání. Hodně věcí by to pro něho vyřešilo. Každý den se totiž mezi kolegy cítí velmi špatně a má strach, že se manžel jeho šéfové může kdykoli něco dozvědět.

„Jenomže nevím, kam bych šel. Svou práci dělám už spoustu let, je to skvělé místo a nechce se mi ho opouštět kvůli tomu, že jsem si něco začal se šéfkou. Nevím, jak bych se měl rozhodnout,“ dodává. „Nejspíš ani jedna z možností nebude dobrá.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články