Tomáš (32): Chystám se manželce svěřit obrovské tajemství. Když ho ustojí, změní to život nám oběma

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz tajemstvi zmena
Zdroj: Shutterstock

Mirku znám dva roky a před pár měsíci jsem si ji navzdory těm šíleným opatřením vzal. Kdekdo by namítal, že vrhnout se do takového závazku po poměrně krátké době není rozumné. Já však vím o Mirce za ty dva roky úplně všechno.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Zatímco já ji znám jako své boty, ona o mně zdaleka neví vše. Už nějakou dobu se odhodlávám, že jí svěřím jedno obrovské tajemství. Změnilo by život nám oběma.

Svatba po krátké známosti

Svoji ženu jsem poznal před dvěma lety a hned jsme si padli do oka. Ukázalo se, že toho máme hodně společného. Naše cesty se propletly a já už Mirku ze svého života nepustil.

Kamarádi kroutili hlavou nad tím, že plánujeme svatbu tak brzy. Zaslechl jsem dokonce řeči o tom, jak je to nezodpovědné. My si ale byli naším sňatkem jistí.

O Mirce vím úplně všechno

Když se rozhodnete někoho k sobě připoutat, chcete o něm vědět všechno. A to já o Mirce věděl. Byl jsem si proto jistý, že ona je ženou mého života.

Byla tu ale jedna věc, o které jsem Mirce neřekl. Chtěl jsem mít jistotu, že svatbou s ní opravdu nedělám chybu. Také jsem se chtěl ujistit, že si mě bere, protože mě miluje.

Už nějakou dobu jí chci svěřit velké tajemství

Poslední dobou se odhodlávám k velkému kroku. Chci totiž své ženě prozradit jedno obrovské tajemství. Pokud ho dokáže ustát, mohlo by to nám oběma změnit život.

Stále ale nevím, jak na to. Je to věc, která ke mně neodmyslitelně patří a o které bych své ženě tak či onak musel říci. Bojím se ale, že ji to položí.

Změnilo by nám to život

Stejně jako mi Mirka na sebe prozradila snad úplně všechno, byl jsem já zrovna tak otevřený k ní. Ví toho o mně opravdu hodně. Myslím si, že je dokonce přesvědčená, že není nic, co bych jí o sobě neřekl.

Ale jedna věc tu přece je. Moje rodina vlastní síť hotelů. Dva máme v České republice, většinu jinde ve světě. Jsme do toho zapojeni všichni, moji rodiče i další dva sourozenci a jejich rodiny.

Až Mirce řeknu, že můj táta chce, abych převzal hotel ve Švýcarsku, kam bych se měl také odstěhovat a trvale tam žít, určitě ji tím zaskočím. Neřekl jsem jí o tom. Na tohle musíme být opatrní, abychom k sobě nepustili někoho, komu by šlo jen o peníze. Kdyby souhlasila, změnilo by nám to život. Stále se ale k tomu velkému kroku odhodlávám.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články