Tomáš (23): Dej si to do pusy a zažiješ vrchol rozkoše, slibovala. Na něco takového jsem nebyl připraven

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz
Zdroj: Shutterstock

Vedle Daniely jsem se nikdy neměl šanci nudit. Byla jako živel – stejně tak vzrušující a vášnivá. Proto mě velmi příjemně navnadilo, když mi poslala zprávu, ve které mi slibovala hodně zajímavý večer.

Ten den byla pracovní směna delší než kdykoli jindy. Nemohl jsem se dočkat, až konečně padne šestá večer, já si dám rychlou sprchu a objevím se u Daniely doma, kde mě čekalo to velmi slibné překvapení. Den se ale nekonečně táhl. Bylo to mučivě dlouhé!

Málem jsem porušil zákazy

Když jsem skončil v práci a vydal se na cestu přes celé město za svojí dívkou, byl jsem natolik navnaděn, že jsem nehlídal značky ani omezení.

Dvakrát se mi málem stalo, že jsem porušil zákazy. Těšil jsem se tak moc, že mě poháněla vidina vzrušujícího překvapení, které pro mě akční Daniela připravila.

Přítelkyně bydlí v sedmém patře. Zdržovat se výtahem? To ani omylem! Pěkně až do sedmého patra jsem vyběhl po schodech a do dveří se vřítil s jazykem na vestě.

Všechno nasvědčovalo tomu, že tahle noc bude stát za to!

Pohled na přítelkyni mi potvrdil, že spěchat a riskovat pokutu za rychlou jízdu rozhodně stálo za to. Přivítala mě oblečená do krásného župánku.

Pozvala mě ke stolu, připravila totiž večeři. Bral jsem to jako příjemnou předehru, každý chlap se přece rád nají.

I jídlo Daniela vybírala podle toho, abychom se oba dva navnadili na to, co bude následovat. Někde se dočetla, které suroviny fungují jako afrodiziaka, a podle toho složila naše menu.

Dej si to pusy a zažiješ vrchol rozkoše

Přesunuli jsme se do ložnice, kde měla naše vzrušující jízda pokračovat. Daniela s sebou vzala nějaké dobroty, které jsme ochutnávali přímo v posteli.

Nikdy předtím jsem nic takového nezažil a musím přiznat, že to bylo opravdu hodně zajímavé. I když ještě pořádně k ničemu nedošlo, cítil jsem na sobě vzrůstající vzrušení.

Pak mi podala maličký koláček, doslova taková jednohubka. Řekla mi, ať si to dám do pusy, že potom zažiji vrchol rozkoše. A já ji poslechl…

Rozkoš? Ani omylem!

Na něco takového jsem rozhodně nebyl připraven! Čekal jsem všechno, že mě to vystřelí z kecek a hned se na přítelkyni vrhnu.

Místo toho se ona vrhla na mě, protože jsem nemohl popadnout dech. Do toho koláčku totiž dala pořádně ostrou chilli papričku, o které se dočetla, že je to jedno z nejlepších afrodiziak a že podporuje chtíč.

Ve mně tedy nevzbudila ani rozkoš, ani cokoli jiného. Jediné, co mě zajímalo, byla voda a potřeba uhasit to šílené pálení, které zasáhlo celou moji pusu.

Z toho večera nebylo nic. Pusa mě totiž pálila ještě druhý den, a to mám ostré rád. Daniela prozradila, že to plánovala delší dobu a objednala nějaký hodně ostrý kousek. Doufám, že až na mě příště vymyslí něco takového, skončí to příjemněji než cucáním kostky ledu!

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články