Tibor (30): Manželce na mateřské chyběly peníze. Začala si přivydělávat dost zvláštním způsobem

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
muz 30 3
Zdroj: 123RF.COM

Moje žena podruhé otěhotněla v době, kdy byly první dceři dva roky. Z jedné mateřské dovolené tak plynule přešla na druhou a měla před sebou další tři roky strávené doma. Manželka se netajila tím, že ji čas strávený na mateřské v mnoha ohledech omezoval. Než poprvé otěhotněla, měla slušně placenou práci a byla zvyklá, že si mohla po finanční stránce vyskakovat. Jakmile začala pobírat příspěvek od státu, musela se ve svém utrácení krotit. A to ji brzy přestalo bavit.

Nechtěl jsem mít společný účet

Pro většinu manželských párů je naprostá samozřejmost, že mají jeden společný účet. Já ale nic takového nechtěl, trval jsem na tom, že každý z nás bude mít svůj vlastní účet. Manželka s tím souhlasila a jednoduše si ponechala ten účet, který měla ještě před tím, než jsme se vzali. O placení poplatků jsme se dělili. Já platil hypotéku na dům, elektřinu a vodu. Manželka měla na starost placení jídla a tarifů za mobilní telefony. Tímto způsobem nám to vyhovovalo.

Zdroj: 123RF.COM

Když žena nevyšla, neměl jsem problém jí peníze dát

O domácnost se tak po finanční stránce starala moje manželka. Někdy se stalo, že s penězi nevyšla a tehdy jsem neměl sebemenší problém jí nějaké poslat. Byla to pro mě samozřejmost, žena se mě nemusela o peníze prosit. Čím dál častěji si ale začala stěžovat, že má na mateřské peněz málo. Bral jsem její stesky jako marnivý vrtoch. Zkrátka si nedokázala zvyknout na to, že si z peněz na mateřské už nemůže kupovat luxusní značkové kabelky, na které byla zvyklá v době, kdy vydělávala slušné peníze.

Zdroj: 123RF.COM

Manželka si začala přivydělávat

Manželka si na internetu zjistila, že si i na mateřské dovolené může přivydělávat. Proto začala hledat způsoby, jak přijít k penězům, zatímco se doma starala o naše děti. Brzy ale přišla na to, že najít poctivou práci přes internet není tak jednoduché, jak si zpočátku myslela. Na internetu je to totiž jeden podvodník za druhým.

Asi po dvou měsících hledání se mi manželka svěřila s tím, že jsi našla poměrně zajímavou brigádu, které se může věnovat večer, když obě děti spí. Opět vypadala šťastně, že si zase bude moci dovolit kupovat věci, které si několik posledních let musela upírat. A jelikož žena vypadala šťastně, neměl jsem potřebu se vyptávat, co je ta práce vlastně zač.

Odhalil jsem, čím si ve skutečnosti přivydělávala

Jednou jsem se domů z práce vrátil mnohem později, než je u mě obvyklé. Manželka už spala a já si všiml, že nechala v ložnici zapnutý notebook. Chtěl jsem ho vypnout, pak jsem zahlédl, jaké stránky měla moje žena otevřené. Stačilo mi pár vteřin k tomu, aby mi došlo, čím si moje žena ve skutečnosti přivydělávala. Byl to pro mě šok, když jsem zjistil, že se věnuje erotickému chatu!

Druhý den jsem si o tom chtěl se svojí ženou promluvit, nesouhlasil jsem s tím, aby si takto přicházela k penězům. Ačkoli se snažila oponovat tím, že jde pouze o dopisování si s klienty, Já si stál za tím, aby s touto prací skončila. Jednoduše se mi nelíbila představa, že by moje žena měla cizím chlapům psát choulostivé zprávy. Nejdříve se zlobila, ale nakonec s tou prací skončila.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články