Štěpán (49): Chytil jsem druhou mízu, chodím na diskotéky balit o 20 let mladší děvčata

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
Muz 50
Zdroj: 123RF.COM

Málokdo mě obdivuje, většina lidí se mi spíš směje a odsuzuje mé chování. Prý jsem starý blázen, který nemá na práci nic jiného než jenom obtěžování mladých dívek. Jenomže mně je jedno, co si lidé myslí. Cítím se mladě a život si chci užít. Proto poslední půlrok trávím čas tak, jako by mi bylo o třicet let méně.

Měl jsem dvě manželky. Tu první jsem si vzal, když mi bylo třicet. Když ale potratila, celé naše manželství se zhroutilo. Nedokázal jsem ji nijak přesvědčit, že to nebyla její chyba. Skončila na psychiatrii a nakonec se se mnou rozvedla, protože prý mám na to najít si někoho lepšího. Má druhá žena se mnou nevydržela ani půl roku. Jednoho dne se zkrátka sebrala a odešla s tím, že má někoho jiného.

Dlouho jsem se trápil. Teď ale vím, že život je jenom jeden

Svá nejlepší léta jsem promarnil tím, že jsem se zaobíral důvody, proč jsem sám. Vyčítal jsem si ztrátu obou žen. Žil jsem v sebelítosti a trvalo dlouho, než jsem se z ní dokázal nějakým způsobem vyhrabat. Dnes mi sice táhne na padesát, ale rozhodně nechci už teď působit jako zapšklý důchodce, který si neumí užívat života.

Začal jsem chodit v kožených bundách, nosit výrazné ponožky a kalhoty vyhrnuté do půli lýtek, protože tak se to dnes očividně nosí. Člověku prý je vždy tolik let, na kolik se cítí. A já se rozhodl cítit se na dvacet. Moderní oblékání doplnil navíc zájem o cvičení ve fitcentru, během několika měsíců jsem se vypracoval a získal sebevědomí potřebné k tomu, abych mohl vyrazit „na lov“.

Zdroj: 123RF.COM

Chodím na diskotéky, kupuji drinky mladším ženám

Od své nové záliby neočekávám žádný vztah. Jenomže kdykoli se na mě nějaká mladá dívka usměje, mám pocit, že jsem stále ještě na vlně mladické energie. Chodím zkrátka po klubech, objednávám pití hezkým mladicím, lichotím jim, flirtuji s nimi. Občas se sice od jejich přítele, který se vynoří odněkud ze záchodů, dozvím, že jsem starý blázen a mám si jít po svých, některé dívky ale překvapivě gentlemany v mém věku obdivují, rády si nechají pochválit vzhled a prohodí se mnou pár slov.

A to je vlastně všechno, co chci. Dokázat si, že nepatřím do starého železa, že moje hlášky nejsou zastaralé, a že mohu zapůsobit i na ženy ve věku, na který se cítím. Téměř každý týden chodím takto balit děvčata do různých podniků. Někde už mě znají a usmívají se na mě, jinde se občas setkám s negativním ohlasem. Ty, které se mnou pijí pravidelně a naoko opětují mé lichotky, dobře vědí, že jsem neškodný a že jejich přítel nebude žárlit, naopak si se mnou rád dá panáka. A když slečna odejde na toaletu, já s jejím drahým probírám její křivky a pochvaluji mu ji tak, jako by to udělal jeho dvacetiletý kamarád.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články