Romana (30): Podvádím nejen svého muže, ale i svého milence

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
nevernazena
Zdroj: 123RF.COM

Je mi 30 let, jsem šťastně vdaná a mám dvě úžasné děti. Ideální stav. Ale kromě zákonného manžela mám i nejednoho milence. Vzdát se jich nehodlám a výčitky nemám.

Maximálně rok věrnosti

Nikdy jsem nedokázala být s jedním mužem déle než rok. Později jsem přišla na to, že nepotřebuji nové vztahy. Můžu být ve vztahu s jedním muže, kterého hluboce miluji. Ale k němu bohužel potřebuji i něco navíc. Zahnat nudu, zažívat adrenalin při „lovení“.

Myslím, že kdyby vám tohle řekl muž, tak se nad tím nikdo moc nepozastaví. Ale od ženy je to zvláštní. Obzvláště od matky dvou malých dětí.

S manželem jsme svoji 6 let. Starší dceři je 5 a chodí do školky, mladšímu synovi jsou 2 a já jsem s ním „doma“.

Tři stupně „partnerství“

Věrná jsem neuměla být ani před dětmi. Svého muže ale miluji jako nikoho na světě. Ale potřebuji cítit nějaké vzrušení. Když mám milence, jsem šťastná a úplně zářím. Málokdy mi však stačí jeden. Většinou mám, kromě manžela, jednoho „stálého“ milence a aspoň jednu „jednorázovku“.

Zdroj: 123RF.COM

Jednou jsem například byla s partou přátel na chatě. Manžel tam nebyl. Byl doma s dětmi, chtěl, abych si taky něco užila a neseděla pořád doma. Bylo to jen na dvě noci. Ano, byla jsem tam se svým „stálým“ milencem. Během večera jsme ale po sobě pokukovali s jeho kamarádem. Jakmile můj tajný přítel usnul, okamžitě jsem skončila v posteli s jeho kamarádem.

Ta třetí etapa, ti muži na jednu noc, jsou opravdu jen na tu jednu noc. Jakmile je dostanu, jsem spokojená a přestanou mě zajímat. Těžko se to vysvětluje.

Svého muže miluji a rozhodně o něj nechci přijít ani mu ublížit. S milencem trávím čas nejen milováním, ale i různými společnými akcemi, výlety, kinem atd. No a s těmi „třetími“ jsem šťastná, když je můžu lovit. Čím víc se zdráhají, tím víc mě přitahují. Většinou je opravdu dostanu. Pak mě přestanou zajímat. Je zvláštní, že tady z té „třetí“ kategorie mi v hlavě uvízli pouze 4 muži. A to ti, kteří mě odmítli a které jsem do postele nedostala. Na ty asi nezapomenu do konce života. Tak trošku si myslím, že do této menšiny by patřil i můj manžel.

Zapírat, zapírat a zapírat

Samozřejmě, že můj muž o mé zálibě nemá ani tušení. Je to úžasný chlap a vím, jaké má hodnoty. Je mi jasné, že kdyby se o mé zálibě dozvěděl, moc by mu to ublížilo.

A ano, vím jistě, že naše děti jsou jeho. Jakmile jsme se dohodli, že si pořídíme dítě, byla jsem stoprocentně věrná. Moje lovící pudy se probudily, jakmile jsem přestala kojit. V případě prvního i druhého dítěte.

Výčitky?

Ne, opravdu nemám vůbec žádné výčitky, jsem takto šťastná a manželství funguje. Jen mě trochu mrzí, že když podvádí muž, je to společností přijímáno mnohem lépe, než když se stejným způsobem chová žena. Muž je „kanec“, žena je ale „špína“.

V současné době hledám kamarádku, která by to měla nastavené podobně jako já. Bohužel zatím bez úspěchu.

Autor: Jana Janáčková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články