Roman (38): Podvedla podvodníka: Nechal jsem se oblbnout a chytil jsem se do své vlastní sítě

od Luboš Klouček
3 minuty čtení
muz 22
muz 22

Na vážné vztahy mě nikdy příliš neužilo. Chtěl jsem si se ženami jen užívat – sliby nebo manželství, to nebylo nic pro mě. Nakonec jsem přišel na to, že mi mnohem více vyhovuje, když vedu několik vztahů současně. Nedělá mi problém stýkat se naráz třeba se šesti ženami. Je to výzva. Ačkoli to vůči nim není fér, neskutečně mě to baví.

Nechával jsem se od nich živit

Všechno to začalo asi před jedenácti lety, kdy jsem si tenkrát asi z rozmaru začal se starší ženou. Byl mezi námi viditelný věkový rozdíl – mně bylo v té době 27 a jí 52. Ačkoli vedle mě vypadala jako moje matka, mělo to své výhody. Byla při penězích a jakožto mladičkého kolouška si mě náramně vydržovala. Kupovala mi kde co, nestalo se, že bych platil za večeři, zvala mě na dovolené a víkendové pobyty. A mně se to zalíbilo.

Od té doby jsem nikdy nehledal vážný vztah, ani jsem do vztahu nevstupoval s tím, že by z něho mohla vzniknout láska. Ženy, se kterými jsem si začínal, jsem si totiž pečlivě vybíral.

Zdroj: 123RF.COM

Procházelo mi to

Moje kritérium se ani tak netýkalo vzhledu, jako spíše financí. Bylo pro mě daleko důležitější, aby měla daná žena tučné konto a chuť podělit se o svoje peníze s mojí maličkostí. Pak už bylo jednoduché trochu jí poplést hlavu, aby byla ochotná platit za mě veškeré výdaje a zahrnovat mě luxusem. A dlouhé roky mi to procházelo. Vždy jsem si našel několik vztahů současně a ve všech jsem se nechával vydržovat. Nemusel jsem chodit do práce, protože díky penězům svých přítelkyň jsem se měl více než dobře.

Byl to velmi pohodlný život. Nemusel jsem se o nic starat, přesto jsem měl všeho dostatek. Jídlo, pití, oblečení, dovolené, wellness pobyty…

Pomotala mi hlavu

Zpravidla jsem si nezačínal s mladšími ženami. Za ty roky jsem vypozoroval, že nejbohatší jsou zpravidla rozvedené čtyřicátnice nebo pak už seniorky. Proto jsem si nikdy nenašel mladší ženu.

Pak jsem ale potkal Janu a dokonale se od ní nechal poblouznit. Měla v sobě něco, čím mě přitahovala. Ačkoli to bylo proti mému přesvědčení, chtěl jsem ji. A nechtěl jsem ji jen na rádoby vztah. S ní jsem si totiž uměl představit strávit zbytek života. I když by to znamenalo vzdát se jeho dosavadní podoby, která mi tolik vyhovovala.

Zdroj: 123RF.COM

Rozmazloval jsem ji

Byl jsem z Jany tak vedle, že jsem ji zahrnoval dárky, pozornostmi a maličkostmi, kterými jsem ji rozmazloval. Měl jsem peníze od svých bývalých partnerek, které za mě nejen platily, ale také mi často podstrkávaly peníze, abych si mohl dopřát. Tyto peníze jsem využíval na rozmazlování Jany, která brala všemi deseti. Myslel jsem si, že jsou naše city vzájemné a že mě miluje, protože já miloval ji.

Jenže pak přišel šok. Jana byla jako já, jen v ženském těle. Shodou okolností jsem totiž přišel na to, že životem proplouvala úplně stejně jako já, dokud jsem ji nepoznal. Byl jsem jeden z jejích partnerů, od kterých se nechala vydržovat. Podvodnice napálila podvodníka.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články