Robin (33): Manželčinu nevěru odhalila dětská chůvička. Nedala si pozor, a tím se prozradila

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
muz nevera chuva
muz nevera chuva

Statistiky jasně poukazují na to, že jsou to právě muži, kteří podvádí častěji než ženy. Přeci jen ale existují výjimky potvrzující pravidlo, jako třeba manželka Robina. V jejich manželství to totiž byla ona, která svému partnerovi nasadila parohy. Aby toho nebylo málo, byla to také ona, kdo se nakonec nešikovně prozradil.

Svou ženu bych nikdy nepodvedl

„Vím moc dobře, co se o nás mužích říká. Že se ohlížíme za kdejakou sukní a věrnost nám příliš mnoho neříká. Já však mohu naprosto upřímně prohlásit, že bych svou manželku nikdy nepodvedl,“ říká Robin. Těmito slovy začíná jeho příběh, který si určitě nenechte ujít.

„Důvěra a věrnost jsou pro mě jedny ze základních pilířů spokojeného manželství, proto si na nich zakládám. Byl jsem přesvědčený, že to moje manželka vnímá úplně stejně. Bohužel jsem se po osmi letech manželství přesvědčil, že jsem se v ní spletl,“ pokračuje Robin.

Měl jsem podezření, ale přesvědčoval jsem sám sebe, že to určitě není pravda

Pan Robin přiznává, že měl poslední dobou určité podezření, jestli mu jeho žena náhodou není nevěrná. Několikrát totiž od svých kamarádů či kolegů z práce vyslechl, jak se nevěrné manželky, partnerky nebo přítelkyně ve svém chování změnily ihned poté, co si našly milence.

Zdroj: 123RF.COM

„Je pravda, že moje manželka začala být trochu odtažitá, především pak v ložnici,“ uvažuje Robin nahlas. „Vymlouvala se na starosti v práci a únavu. Já nejsem ten typ muže, který by si vynutil to, co chce, navzdory tomu, jak se jeho žena cítí. Proto jsem ji do ničeho nenutil,“ pokračuje. Vzápětí dodává, že ačkoli měl jisté podezření, snažil se sám sebe přesvědčit, že to určitě není pravda.

Bylo to jako v nějakém hloupém filmu

„Možná vám to teď bude připadat jako scéna vystřižená z nějakého filmu, ale skutečně se to přesně takhle stalo,“ zasměje se Robin krátce před tím, než se nám svěří, jak vlastně odhalil nevěru své manželky. „Toho dne jsem se vrátil z práce domů dříve, odpadla nám porada, a já tak přišel domů o tři hodiny dříve. Přiznám se, že cizí boty v předsíni jsem vůbec nezaznamenal, měl jsem toho ten den dost, proto jsem si chtěl hodit nohy na gauč a pustit něco v televizi. Prostě jako každý normální chlap,“ usměje se.

Zdroj: 123RF.COM

„Sedl jsem si na gauč, nohy hodil na stůl a s potěšením zjistil, že zrovna běží fotbalový zápas, který jsem chtěl vidět. Dům byl prázdný, manželka měla být toho času s mladší dcerou na kontrole u lékaře,“ vysvětluje Robin. „Najednou jsem z chůvičky, která byla položená na kuchyňské lince, zaslechl podivné zvuky. Nejdříve jsem se lekl, že máme doma zloděje, pak jsem ale poznal hlas své ženy.“

Prozradila sama sebe svojí neopatrností

Pana Robina nejdříve nenapadlo, že by tam jeho žena mohla být s cizím mužem. Myslel si, že třeba zrušila kontrolu u dětské lékařky a byla nahoře v pokoji s jejich dcerou.

„Slyšel jsem svoji ženu, jak říká, že se domů vrátil manžel. Poté se poprvé ozval hlas nějakého muže, který se vyděšeně mé ženy ptal, co teď jako budou dělat,“ vysvětluje Robin. „Během vteřiny jsem byl nahoře, kde na mě čekalo nemilé překvapení. Našel jsem svoji ženu inflagranti s milencem. Moje podezření se v ten okamžik potvrdilo. Manželka si nedala pozor a svou neopatrností sama sebe prozradila.“

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články