Radovan (41): Moje žena se mění v ohavné stvoření. Nejspíš ji se synem opustíme

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz vztek 1
Zdroj: Shutterstock

Když bylo Radovanovi dvacet osm, jeho tehdejší přítelkyně mu porodila syna. Poté, co s ním zůstal sám, bál se, že jako otec nedokáže chlapci zajistit rodinu. Naštěstí se po dvou letech našla žena, která si zamilovala jeho i chlapce. Když si ji o pár let později bral, netušil, v koho se jeho životní láska změní.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

„Byl jsem nadšený, že o mě projevila zájem tak krásná žena. Byl jsem obyčejný skladník s dítětem na krku. Ale ona se chovala mile ke mně i k synovi, který ji po čase dokonce začal oslovovat jako maminku,“ píše Radovan.

„Když jsem si ji bral, byl jsem šťastný, že konečně máme se synem rodinu. Dnes je malému Ráďovi třináct. A já přemýšlím, že bych ho opět o rodinu připravil. Pro mnohé k tomu mám možná ironický důvod, ale já už takhle nemohu dál.“

Trpí moje peněženka i její tělo

I když nikdy neměl Radovan nějak lukrativní zaměstnání, vždy se mu dařilo dávat nějaké peníze stranou. Jenomže jeho žena se je naučila skvěle využívat a on má tak akorát na to, aby uživil rodinu.

„Je to šest let, kdy šla moje manželka na první plastiku. Tehdy si nechávala upravit nos, který měla už od narození podle svých slov křivý. Mně to přišlo jako nesmysl, ale podpořil jsem ji v tom, protože jsem chtěl být skvělým manželem.

Neměl jsem ani tušení, co dělám. Kdybych věděl, co se bude dít o pár let později, nikdy bych jí to nedovolil. O dva roky později šla totiž na liposukci, ačkoli to neměla ani trochu zapotřebí,“ píše čtenář.

Tehdy mu ani manželka neřekla, kolik za zákrok zaplatila a on se to dozvěděl až později. A podle svých slov šílel. O rok později pak přišel první botox, který se pravidelně opakuje. Peníze z účtu mizí a Radovan s tím nic neudělá.

„Před třemi měsíci šla na plastiku prsou. Nesouhlasil jsem a pohádali jsme se. Nicméně nakonec plastiku podstoupila i tak. A dokonce i ten třináctiletý chlapec dnes vidí, že dříve byla mnohem hezčí než teď. Je pomalu jako plastová figurína,“ píše čtenář.

Je posedlá jen sama sebou

Radovan dříve svou manželku miloval. A ona jeho. Jenomže poslední roky to vypadá, že je zamilovaná spíše sama do sebe. Jediné, co ji zajímá, jsou její pupínky a vrásky, kterých se musí vždy urychleně zbavit.

„Patlá na sebe předražené krémy, do společnosti chodí s tunou paštiky na obličeji. Úplně zanikne její přirozená krása a ona spíš vypadá jako zrůda, která je závislá na lékařských zákrocích a návštěvách předražených kosmetických salonů,“ stěžuje si čtenář.

Radovan už několikrát přemýšlel, zda by neměl tenhle zbytečný vztah ukončit. Stále má podle svých slov věk na to, aby si našel normální ženu, která ho přijme. A kdyby to bylo jenom o něm, dávno by odešel.

On se ale bojí, že připraví o rodinu chlapce, který i po ztrátě první matky dokázal ještě jinou ženu oslovit „mami“. „Nechci, aby zase Ráďa přišel o rodinu. Abychom si procházeli znovu tím, jak žijí dva osamělí chlapi,“ píše.

„Na druhou stranu i on poslední dobou říká, že maminka až moc utrácí za kosmetiku a už s ním ani nezajde do kina nebo do zoo. Možná si začal uvědomovat, že je pro ni mnohem důležitější její vlastní vzhled než rodina.“

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články