Radim (42): Moje přítelkyně odhalila svoji pravou tvář. Nebudete vědět, co si o tom myslet

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz premysli
Zdroj: Shutterstock

Náš čtenář si myslel, že konečně potkal ženu, která mu přinese do života štěstí, které tolik potřeboval. Všechno vypadalo báječně, jenže jen do doby, kdy se u ní začalo projevovat chování, se kterým Radim moc nerezonuje.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Bylo nám spolu vážně hezky

„Míša mi připadala jako fajn holka, už když jsme se poprvé viděli a seznámili. Byla pořád vysmátá a sršela z ní taková pozitivní energie. Projevila o mě zájem a začali jsme spolu chodit,“ uvádí.

Radim s Míšou hodně cestovali, jezdili na dovolené a poznávali celý svět. Mysleli si, že by mohli ruku v ruce projít společně životem, a tak se domluvili, že se vezmou.

„Bylo to docela vtipné. Požádal jsem ji o ruku v posteli hotelového pokoje ráno po probuzení, ještě než jsme si vyčistili zuby,“ směje se.

Všechno začalo, když se nám narodil syn

Se svatbou nečekali dlouho, a když se brali, byla Míša už těhotná. O šest měsíců později se jim narodil malý Jarda. „Měli jsme z něj obrovskou radost. Začala nám ale těžká doba. Nevěděli jsme pořádně, jak skloubit naše životy se starostí o našeho potomka.“

Radim se nám svěřil, že později se jeho žena začala chovat divně. Studovala různé alternativní způsoby výchovy dětí a zkoušela všemožné praktiky, jak se synem zacházet.

„Třeba jsem jednou přišel domů a ona kolem mě celá nadšená začala omotávat jakýsi batikovaný šátek. Pak do něj strčila našeho syna. Výsledek byl ten, že jsem šel na procházku s Jardou, přivázaným na mém břiše,“ popisuje.

Už nebyla taková jako dřív

Radimovi se zdálo, že se jeho žena hodně změnila. Začala jezdit o víkendech na různé semináře a všechno hrozně hltala a prožívala. „Jednou jsem jí řekl, že se mění, že s ní něco není v pořádku. Odpověděla mi, že tohle je ona, že našla samu sebe a může konečně odhalit svoji tvář,“ svěřil se.

Náš čtenář se později od své ženy dozvěděl, že něco není v pořádku s ním a že ho přihlásila do nějakého mužského kruhu, aby našel svoji mužnost. „Já ale nechci do žádného kruhu. Já chci žít se svojí rodinou normální život a chodit s malým Jardou třeba do plavání místo toho, aby se učil vidět se zavázanýma očima,“ uzavírá.

Autor: René Podhrázský

Související články