Radim (36): Přítelkyně mi tvrdila, že je pouze placená společnice, ale noc u zákazníků netráví

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz
muz

Denisa mě tehdy uhranula svým podmanivým úsměvem. Krásné plné rty, oči jí zářily a ve mně se probudilo něco, co se jen těžko popisuje. Toužil jsem tu holku mít.

Je pravda, že po rozvodu se mnou vůbec nebyla řeč

Když jsem se během posledních deseti let podruhé rozvedl, chtěl jsem si konečně zase pořádně začít užívat života. Už mě nebavilo sedět doma na zadku a truchlit po něčem, co se stejně nevrátí. Trvalo mi to sice nějaký ten pátek, ale stále byl při mně můj nejlepší kamarád Lukáš. Jako jeden z mála mě celou dobu podporoval. Trpělivě poslouchal ty moje výlevy, jak mohlo být všechno jinak, vyslechl mě, kdykoliv jsem potřeboval. Já jsem to tehdy opravdu potřeboval, jenže časem to otupí, člověk, jak se říká, vystřízliví, vrátí se mu rozum a je schopen zase fungovat.

To pozvání jsem snad nemohl odmítnout

Jedno páteční odpoledne, když jsme seděli s Lukášem na pivku, jsem mu řekl, že už končím tady s tím vším truchlením po nepovedeném vztahu. Řekl jsem mu, že chci zase začít žít jako chlap. Jenom se na mě mírně pobaveně podíval a pronesl: „No tak to je dost, že tě to taky napadalo, čekal jsem na to.“ Potom mi začal vyprávět o tom, jak chodí do jednoho klubu na kraji města. Prý je to tam samá hezká mladá holka a bude se mi tam taky líbit. Nechtěl jsem chodit do bordelu, ale lákala mě představa, že se konečně odreaguji a třeba se podívám na nějaké tanečnice. Ještě ten večer jsme vyrazili.

Věřil jsem, že mi říká pravdu, proč by mi lhala?

Šel jsem do toho klubu s tím, že si užijeme fajn večer. Nechtěl jsem s nikým spát za peníze. Na rozdíl od ostatních lehkých žen, Denisa celý večer jen tančila u tyče. Co mě zaujalo, bylo, že ze mě skoro celou dobu nespustila pohled. Když jí skončila směna, přisedla si k nám.

Tvrdila mi, že studuje vysokou školu a tančením si jen přivydělává. Občas prý doprovodí nějaké muže do společnosti jako hosteska. Totálně mě svedla. To už teď vím. Nechtěla za nic ani korunu. Odvezl jsem ji taxíkem k sobě domů, kde jsme strávili vášnivou noc a pak ještě mnoho dalších nocí.

Celou dobu mi říkala, že s žádným z těch chlapů nic nemá, že mě má ráda. Věřil jsem jí, fungovali jsme jako pár. Lukáš mě ale později vyvedl z omylu. Řekl mi, že i on s ní kdysi několikrát spal a zadarmo! Možná opravdu netrávila noci u zákazníků, ale jinak spala, s kým mohla.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Autor: René Podhrázský


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články