Radek (27): Za moji nevěru si mohla sama, na dovolenou vzala svoji kamarádku

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 45
muz 45

Přítelkyně naplánovala akční dovolenou, ačkoli moc dobře věděla, že mě na výlety nebo turistiku kdovíjak neužije. Když jsem se začal cukat a proti dovolené protestovat, přišla řešením, které mohlo naši dovolenou zachránit. chtěla s sebou vzít svoji kamarádku. Já bych mohl lenošit u hotelu a ony by společně zdolávaly tamní krásy. Proti tomu jsem nic nenamítal. Kdo ale mohl tušit, jak to vlastně nakonec dopadne?

Nelíbila se mi představa, že místo zaslouženého odpočinku budu někde trajdat po památkách. Viděl jsem se spíš u bazénu s drinkem v ruce než někde na horách nebo zříceninách. Moje přítelkyně Zuzka ale byla opačný typ, na lenošení ji neužilo, ona chtěla poznávat. Tak jsme našli kompromis a oba dva věřili tomu, že to bude fungovat.

Na dovolenou jsme odjeli ve třech

V den odjezdu jsem tak kromě několika kufrů a přítelkyně do auta naložil také její nejlepší kamarádku Pavlínu. Ta byla ze společné dovolené nadšená, od rána se usmívala jako sluníčko. A já si všiml, že se toho jejího rozkošného úsměvu nemohu nabažit. Vyjeli jsme ve třech, Zuzka a Pavlína si celou cestu autem nadšeně štěbetaly a nechaly mě s mými myšlenkami.

A ty se ubíraly právě ke krásné Pavlíně. Ačkoli jsem se je snažil vypudit z hlavy, pořád tam byly.

Problémy s ubytováním jsme vyřešili hravě

Po příjezdu do hotelu na nás čekalo nemilé překvapení, dva původně zamluvené pokoje se proměnily pouze v jeden. Recepční se nám omlouvala, ale náhradní řešení neměla. Nám však nevadilo bydlet na pokoji ve třech, Pavlína si vyžádala alespoň dětskou postýlku – to jí nijak nevadilo, byla menšího vzrůstu a z postele jí čouhaly jen nohy.

Pavlína onemocněla, přítelkyně šla na výlet sama

Třetí den dostala Pavlína teplotu. Měly zrovna naplánovaný výlet i s průvodcem, vše bylo zaplaceno. Přítelkyně se nakonec rozhodla vyrazit sama, nechtěla přijít o zážitek. Pavlína zůstala na pokoji a já se různě poflakoval kolem hotelu. V poledne jsem si zašel na pokoj nabít telefon a vylekal jsem nahou Pavlínu. Vysvětlovala, že se zpotila a skočila si do sprchy. Koukal jsem na ni, na její nahé tělo a myšlenky se mi ubíraly špatným směrem.

V tom ke mně Pavlína vykročila a políbila mě. Své ještě mokré tělo přitiskla na mé, cítil jsem, jak žhne, a nevěděl, jestli je to vzrušením, nebo teplotou. Nebránil jsem se jejím polibkům, takže jsme vzápětí skončili v posteli.

Za zády přítelkyně jsem si užíval s její kamarádkou

Co se stalo, bylo špatné a já si to vyčítal. Pavlína ale vysílala jasné signály, že by si to ráda zopakovala. A já se tomu přestal bránit, líbila se mi a v posteli byla úplně jiná než moje přítelkyně. Zatímco ona chodila po výletech a památkách, já si za jejími zády užíval s Pavlínou.

Bylo to ode mě hnusné? Ano, bylo. Ale nemohla si za to náhodou sama, když na naši dovolenou vzala svoji kamarádku?!

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články