Petr (46): Z manželky se stala motorkářka, jinak než v kůži už ji doma nevidím

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 48
muz 48

Když jsem se s Marcelou seznámil, působila na mě jako hodná žena. Taková ta typická žena do domácnosti. To jsem dlouho hledal a myslel si, že taková bude.

Moje předchozí vztahy několikrát ztroskotaly

Za svůj život jsem poznal několik dlouhodobých partnerek, se kterými mi to stále nevycházelo. Jedna byla tak trochu alkoholička. Nepila sice moc, ale zato každý den. Další se vůbec nestarala o domácnost, neměla se skoro k ničemu. Vidím to jako dnes, když moje třetí vážná partnerka, mimochodem i manželka, nasedala do auta k jinému muži.

Ještě mi u toho zamávala. Tehdy jsem se zařekl, že si začnu hledat úplně jiný typ žen. Sice mě vždycky na ženách lákala nespoutanost a taková ta svobodomyslnost, jenže s tím nejde žít. Tedy alespoň já jsem zjistil, že nemůžu.

S Marcelou to vypadlo, že bude všechno jinak

Poznali jsme se na maturitním plese mojí dcery z prvního manželství. Pokukoval jsem po ní, byla tam se svým synem, který také maturoval. Byla krásná. Dodal jsem si odvahy a u baru mezi tanečky se s ní dal do řeči. Hned jsme si rozuměli. Netrvalo to dlouho, asi po roce jsme se vzali. Byl jsem konečně šťastný. Marcela nepila, pečovala o mě, vařila, uklízela, zkrátka žena pro život.

Nevím, jestli s nimi jen jezdí, nebo je v tom něco víc

Teprve po roce, co jsme byli spolu, mi došlo, že se mě tehdy u baru, kde jsme se seznámili, ptala, jestli mám motorku. Marcela se začala chovat jinak. Hledala informace na motorkářských webech, mě to moc nezajímalo. Jednoho dne mi řekla, že si bude dělat řidičák na motorku, prý chce jezdit.

Docela mě to překvapilo. S její povahou by mě to nenapadlo. Později nám už její nová motorka stála v garáži. Jezdí na pravidelné srazy. Já nevím, co se tam děje, ale nechci tam s ní jezdit, navíc nemám na motorku ani řidičák. Můžu řídit tak jedině babetu. Marcela na mě začala být čím dál protivnější.

Prý jsem pro ni jen béčko, co ani neumí jezdit. Promenáduje se doma pořád v těch svých oblečcích, ze kterých visí třásně. Už mně to leze krkem. Mám pocit, že se z hodné manželky zase a opět vyklubal podobný typ ženy, se kterými jsem žil před ní.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Autor: René Podhrázský


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články