Petr (37): Potkali jsme manželčina bývalého. To, jak se před ním ke mně zachovala, mi vyrazilo dech

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 1
muz 1

Petr zažil něco, co si do této chvíle není schopen vysvětlit. Vzal svoji manželku na oběd a ve vybrané restauraci potkali muže, ze kterého se vyklubal manželčin bývalý přítel. To by ani tak nevadilo, kdyby se Petrova žena nezachovala opravdu podivně.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Z příjemného oběda ve dvou se nakonec stalo něco jako rande ve třech, na kterém si Petr k tomu všemu připadal jako páté kolo u vozu.

Dlouho jsem ženě sliboval, že ji vezmu na oběd

Petr i jeho žena jsou pracovně hodně vytížení. Navíc mají doma dvě malé děti. Společného volného času jim tedy moc nezbývá.

„Dlouho jsem své ženě sliboval, že ji vezmu na oběd,“ vysvětluje Petr. „To je doba, kdy jsou děti ve škole, večer by nám neměl kdo pohlídat,“ dodává.

Po několika týdnech slibování to nakonec vyšlo. Manželé si to v práci zařídili tak, aby se na obědě mohli zdržet déle, a chystali se užít si chvíli jen sami pro sebe.

Příjemnou chvilku narušil nezvaný host

„Vzal jsem manželku do oblíbené restaurace, kde jsem pro jistotu v polední špičce rezervoval stůl,“ pokračuje Petr. „Dorazili jsme na místo, posadili se, objednali něco k pití a vybírali z jídelního lístku,“ zní jeho další slova.

Poté si vybrali, a zatímco čekali na jídlo, si povídali. Petr napsal, že to bylo velmi příjemné, když měli čas jen sami na sebe. Jenže pak je někdo vyrušil.

„Najednou u nás stál nějaký cizí muž a ptal se, zda by nám nevadilo, kdyby si přisedl,“ dozvídáme se. „Manželka na něho zírala s pusou dokořán, vzápětí jsem se dozvěděl, že jde o jejího bývalého přítele Dominika,“ píše Petr.

Ten se nakonec ke dvojici skutečně posadil, protože jinde v restauraci nebylo okolo pravého poledne jediné volné místo. To ale nebylo všechno, co Petrovi vyrazilo dech.

Předstírala, že jsem její kolega z práce!

Aby toho nebylo málo, manželka se v přítomnosti bývalého přítele začala chovat velmi podivně, ba dokonce z Petrova pohledu až nepatřičně.

„Byl jsem upřímně v šoku, když mě představila jako svého kolegu z práce,“ stěžuje si. „Normálně o mně tvrdila, že jsem jen kolega, dokonce si pod stolem rychle sundala snubní prsten,“ píše šokovaný Petr.

Dále se rozepsal o tom, jak se dvojice dala do řeči a očividně si měli co říci. Petr tam seděl jako páté kolo u vozu, jeho žena ani nezvaný host si ho vůbec nevšímali.

Jsem strašně zklamaný a doteď to nechápu

„Manželka mě hrozně zklamala. Vůbec nechápu, proč to udělala,“ zoufá si Petr. „To se za mě snad stydí? Nebo před tím chlápkem chtěla vypadat, že je k mání?“ pokládá otázky sám sobě.

Petr byl vývojem situace natolik šokovaný a zklamaný, že z restaurace odešel dříve. Doma si od manželky vyslechl kázání, že se choval neslušně, protože odešel, aniž by cokoli řekl.

„Ještě mi vynadala, že jsem se choval jako nezdvořák. Přitom to byla ona, kdo předstíral, že k sobě vůbec nepatříme,“ píše. „Tohle budu rozdýchávat hodně dlouho.“

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články