Petr (35): Požádala mě o svolení: Netradiční prosba manželky o noc strávenou s cizím mužem

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
muz 6
muz 6

Myslel jsem si, že je naše manželství šťastné. Byli jsme spolu deset let a nic nenasvědčovalo tomu, že by moje žena Sabina byla nespokojená. Když za mnou ale přišla s opravdu netradiční žádostí, začal jsem o našem manželství vážně pochybovat a přemýšlel jsem, co ji k tomuto přání skutečně vedlo.

Měl jsem za to, že nám nic nechybí

Sabinu jsem poznal díky kamarádovi, který mě jednoho večera i přes můj nesouhlas vytáhl na rande ve čtyřech – moje rande mělo být naslepo, do poslední chvíle jsem netušil, o koho jde. Čekal jsem nějakou ošklivku, prostě ženu, která je buď tak protivná, náročná nebo skutečně ošklivá, že si nemůže najít muže, a tak zkouší štěstí při rande naslepo.

Naštěstí jsem se spletl. Sabina byla krásná a líbila se mi od prvního okamžiku. Byla o čtyři roky mladší a velmi sympatická. Nakonec jsem byl rád, že mě s ní kamarád seznámil. Po třech letech jsem si ji vzal a celé roky byl toho názoru, že nám absolutně nic nechybí. Moje žena to ale vnímala úplně jinak.

Chtěla strávit noc s jiným mužem

Pamatuji si na ten večer úplně jasně, jako by se to stalo teprve včera, přitom už je to nějaký ten pátek. Díval jsem se zrovna na fotbal a moje žena nervózně pochodovala kolem. Přecházela z místnosti do místnosti a netrpělivě čekala, až zápas skončí. Všímal jsem si jejího rozpoložení a zeptal se, jestli se něco děje. A ona na mě vyrukovala s žádostí, která mi vyrazila dech.

Zdroj: 123RF.COM

Zeptala se mě, jestli bych souhlasil s tím, aby strávila noc s cizím mužem. Tuto otázku pronesla tak vážně, že mi bylo od první chvíle jasné, že si nedělá legraci. Jenže mi svým dotazem úplně vyrazila dech, nedokázal jsem ze sebe dostat jediné slovo.

Toužila po intimní zkušenosti s někým jiným

Nedal jsem své ženě odpověď. Co asi můžete na takovou otázku odpovědět ženě, kterou milujete?! Přemýšlel jsem proč. Co ji k tomu vedlo? Byla se mnou nespokojená? Vždyť jsem se snažil, aby si přišla na své. Nechápal jsem to. A tak jsem se své ženy zeptal na vysvětlení. Prostě jsem musel vědět, proč ji zrovna tohle napadlo.

A má milovaná žena mi to vysvětlila. Nikdy jsme o svých bývalých partnerech nemluvili, nebylo to potřeba, toto téma není příjemné. Proto jsem nevěděl, že jsem byl Sabinin úplně první muž, se kterým spala. Tehdy mi to nepřiznala, netušil jsem, že byla ve svých 21 letech ještě panna. Sabina měla pocit, že ve svém životě o něco přišla. Při představě, že bude až do konce života spát jen s jedním mužem, se strachovala, že si to bude jednou vyčítat. A tak to prostě chtěla zkusit.

Dovolil jsem jí to ze strachu, že mě opustí

Manželčino vysvětlení a zároveň přiznání, o kterém jsem celou tu dobu našeho manželství neměl sebemenší tušení, se mi uleželo v hlavě a přišlo mi logické. Navíc jsem měl strach, že pokud jí to nedovolím, opustí mě. Tak jsem s její prosbou souhlasil a smířil se s tím, že moje žena bude spát s někým jiným. Sice jen jednou, ale i tak. Musel jsem to pro naše manželství udělat.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články