Patrik (48): Její slova mi nahnala strach. U večeře jsem se bál sníst jediné sousto

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz blond
Zdroj: Shutterstock

Velmi nepříjemné chvíle zažil Patrik a rozhodl se o svůj podivný zážitek podělit. Ve svém e-mailu popsal, jaký strach mu nahnala slova jeho ženy, kvůli kterým se pak bál sníst u večeře jediné sousto.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Zároveň je přesvědčený, že pokud byste byli v jeho situaci, jednali byste stejně. I vás by divný rozhovor manželky s kamarádkou vyděsil natolik, že byste se jídla ani nedotkli.

Nevěděla, že už jsem doma

Patrik se vrátil domů dříve. Jeho žena ho určitě ještě nečekala a dle jeho názoru ani nepostřehla, že už doma není sama. Byla totiž zapředena do rozhovoru.

„Když se Simona s někým zakecá po telefonu, pak je to vždycky na dlouho,“ vysvětluje Patrik. „Obzvlášť, když má ta drátě kamarádku Lenku. To je pak nejméně na hodinu,“ dodává.

Její slova mě zaskočila

„Zaslechl jsem, jak manželka vypráví kamarádce, co bude dělat k večeři,“ pokračuje Patrik a uznává, že to do té chvíle bral jako klasické ženské plky.

Pak ho ale zarazila slova jeho ženy, která kamarádce popisovala, že na otrávení tam toho stačí dát jenom trochu.

„Nastražil jsem uši, tohle znělo tak divně!“ píše Patrik. Z toho, co slyšel, totiž usoudil, že se ho jeho žena chce zbavit. A že to chce udělat u večeře!

Bál jsem se sníst jediné sousto

Nadešel čas večeře. Simona připravila Patrikovo oblíbené jídlo – domácí lasagne. Dobře totiž ví, jak je má její manžel rád.

„Jindy by ve mně zmizely minimálně dva talíře, jen by se po nich zaprášilo,“ píše Patrik. „Jenže po tom, co jsem zaslechl odpoledne, jsem měl strach jen ochutnat!“

Přiznal se, že měl strach cokoli sníst. Byl totiž přesvědčený, že mu manželka něco dala do jídla. Vždyť ji přece slyšel, jak o tom vypráví kamarádce!

Špatně jsem to pochopil

Simoně samozřejmě nemohlo uniknout, že její manžel, milovník lasagní, toho večera nesnědl skoro nic. Navíc byl bledý jako stěna a ve tváři měl vyděšený výraz.

„Zajímala se, co se děje. Jestli mi třeba není špatně, že jsem skoro nic nesnědl,“ píše Patrik. „Nejdříve jsem zapíral a pak ze mě vypadla otázka, jestli se mě chce zbavit, a proto se mě pokusila otrávit,“ vysvětluje.

Simona se zatvářila, že nechápe, o čem její muž mluví. Potom se rozesmála. Proč by ho měla chtít otrávit? Patrik jí objasnil, že vyslechl rozhovor a z něho pochopil, že má v plánu se ho zbavit.

„Simona se mohla smíchy potrhat, když jsem jí líčil, co jsem si myslel,“ netají se. „Pak mi se smíchem řekla, že radila kamarádce, jak se zbavit kun, které jí řádí na půdě,“ pokračuje. „Byl jsem za pitomce a tahle historka díky ženě obletěla celou rodinu,“ uzavírá.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články