Patrik (39): Měl to být víkendový románek snů. Když se svlékla, lekl jsem se a okamžitě zdrhl

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 40 3
Zdroj: Shutterstock

Patrik nikdy neodsuzoval ženy kvůli jejich vzhledu. Zároveň měl ale jasné představy o tom, s jakým typem dívky by byl schopný se pomilovat. Kdyby dle svých slov hledal lásku na celý život, neřešil by postavu nebo velikost prsou. On si chtěl ale jenom užít a to, co viděl, ho zaskočilo až příliš.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

„Přes internet jsem se seznámil s milou ženou. Byla o pět let mladší než já a hledala muže na víkend. Myslel jsem, že s ní strávím dvě krásné noci a půjdeme si zase každý po svých. Podle fotek byla přesně můj typ,“ píše Patrik.

„Byla to blondýnka s menšími prsy, plnoštíhlá, ale nijak extra při těle. Když jsem se s ní setkal, vypadalo to, že fotografie, které mi poslala, nelhaly. Ale pak jsem s ní strávil celý den a večer přišlo překvapení.“

Prsa i břicho ukrývala pod stahováky

Patrik se s Monikou sešel odpoledne přímo v hotelu. Nejprve seděli u jídla a povídali si, oba ale věděli, kam to směřuje. „Rozuměli jsme si, ale já nechtěl navázat vztah. Toužil jsem jen po tom jednom,“ píše.

„Když jsme měli konečně formální pozdní oběd za sebou, v hotelovém pokoji jsem se na ni doslova vrhl. Jenomže po krátké líbačce se začala svlékat a já jsem se nestačil divit,“ popisuje své pocity.

Monika na sobě podle jeho slov měla kromě mikiny a trička ještě tílko a pod ním přes prsa silně utažený stahovák. Přes boky měla omotaný utažený obvaz a stahovací kalhotky. Když se tak svlékla, ukázala se její skutečná postava.

„Kromě toho, že z jejích malých prsou byla najednou ta nejděsivější hruď, kterou jsem kdy viděl, a břicho, které ukrývala, mě doslova šokovalo, nejhorší bylo, že tím, jak to vše skrývala, si ublížila.“

Podle Patrika měla totiž Monika celé tělo otlačené a v některých místech až domodra odřené, jak moc se snažila svou skutečnou postavu před světem ukrývat. A na to on se nedovedl dívat. Řekl jí na rovinu, co si o tom myslí.

Kdyby se tak netýrala, možná bych s ní noc strávil

„Řekl jsem jí, aby se zase oblékla. Ale také to, že by měla tentokrát vynechat všechny obvazy a stahováky, které ji jenom ničí. Pokud chce na někoho zapůsobit, přetvařováním toho nedosáhne.

Zdála se mi zklamaná. Raději jsem si tak vzal svých pár věcí a z hotelu odešel ještě před ní. Pak jsem ale několik dní přemýšlel nad tím, co jsem viděl. Uvědomil jsem si, že kdyby mi rovnou poslala své skutečné fotky, asi bych s ní do hotelu šel i tak.“

Zda ho Monika uposlechla a opustila hotel v plné kráse, nebo si opět stáhla celou hruď pevně pásy, to už nezjistil. Pravděpodobně ale podle něj kvůli jednomu chlapovi svůj postoj ke svému tělu nezmění.

Monika podle Patrika nebyla ošklivá. Jenže tím, že se styděla za svou postavu, ze sebe ošklivou udělala. Raději by strávil nos s plnoštíhlou dívkou s velkými prsy než s někým, kdo sice vypadá na veřejnosti dobře, ale v posteli pak připomíná podle jeho slov pomačkané prostěradlo.

„Nevím, zda jsem se cítil znechucen, nebo mi jí bylo líto. Nenechala si ale ode mě poradit, a já jsem ji tak po pár dnech vypustil z hlavy. Hezkých holek na jednu noc je na světě celá řada.“

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články