Patrik (34): Na rande naslepo místo sebe poslala kamarádku. Díky ní jsem poznal ženu svého života

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz vesely
muz vesely

Kamarád mě ukecal, abych si vyrazil na rande naslepo. Když jsem nervózní čekal v kavárně, kde jsme se měli sejít, měl jsem chuť zbaběle zdrhnout. Pak si ke mně přisedla krásná černovláska a já myšlenky na útěk vypudil z hlavy.

Patrik byl už nějakou dobu sám a jeho kamaráda napadlo, že by se mohl zkusit seznámit na rande naslepo. Patrik se nechal přemluvit a domluvil si rande na seznamce. Měl se sejít s dívkou jménem Simona. Místo ní ale na rande přišel někdo jiný.

Říkal jsem si, co tady sakra dělám?!

„Kamarád Tonda mi založil profil na seznamce a domluvil mi tam rande,“ vysvětluje hned na úvod Patrik, aby nám objasnil, že nic z toho nebyl jeho nápad. „Měl jsem mít rande s dívkou jménem Simona. Fotku na profilu neměla, nevěděl jsem, co od toho očekávat,“ popisuje Patrik své pocity. Když nám záhy vypráví, jak ho žaludek bolel nervozitou, když čekal u stolu v kavárně, ptal se dokonce sám sebe, co tam sakra dělá.

Nebyla to Simona a mě napadlo, že si ze mě někdo vystřelil

Patrikovi se chtělo zdrhnout, když se ale u stolu objevila krásná černovláska, hned si to rozmyslel. Líbila se mu a on na malý okamžik přestal litovat, že s kamarádovým nápadem souhlasil. Jenže daná dívka nebyla Simona, ale Karolína.

„V první okamžik mě napadlo, že si ze mě někdo dělá legraci,“ přiznává Patrik naprosto otevřeně. „Nějaká skrytá kamera nebo co to je za rádoby vtipný pořady, znáte to,“ pokračuje. „Chtěl jsem se zvednout a odejít, než to bude trapné, ale Karolína mi vysvětlila, že přišla místo kamarádky.“

Byl jsem rád, že její kamarádka nemohla

Přes prvotní rozpaky a tendence se na všechno vykašlat si Patrik s Karolínou velmi příjemně popovídal. Zjistili, že je pojí stejné koníčky a že se na spoustu věcí dívají stejnýma očima. Patrik pak musel sám sobě přiznat, že je nakonec rád, že Karolína zaskočila za kamarádku, která údajně těsně před schůzkou dostala strach.

„Karolína byla super,“ usmívá se Patrik a na levé tváři se mu udělá ďolíček. „Pozval jsem ji na druhé rande a uvnitř skákal radostí, když souhlasila.“

Díky neznámé ženě jsem poznal lásku svého života

„Ačkoli to mělo dopadnout úplně jinak a já se měl toho dne sejít s úplně jinou ženou, jsem rád, že to bylo tak, jak to bylo,“ pokračuje Patrik a jeho příběh, jak se zdá, pomalu spěje do svého finále. „Díky neznámé ženě, která dostala strach, jsem totiž poznal lásku svého života,“ rozplývá se zamilovaně a na jeho výraz je radost pohledět. „Za půl roku si budu Karolínu brát a věřím, že to bude na celý život!“

Patrik
Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články