Patricie (31): Posílání peprných fotek s partnerem se mi pěkně vymstilo. Z toho, kde skončily, mi bylo do pláče

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena zoufalost nahota
Zdroj: Shutterstock

Samotnou mě to velmi vzrušovalo. Krátili jsme si tím volné chvíle a oba dva nás to bavilo. Ještě nikdy předtím jsem to nedělala a nyní už vím, že to byla velká chyba. Ze vzrušující zábavy se totiž vyklubal obrovský problém.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Takové následky jsem nepředpokládala. Brala jsem to jako peprnou zábavu a nedomyslela, že by se něco takového vůbec mohlo stát. Když jsem své fotografie viděla na tom hrozném místě, začala jsem brečet. Tohle byl malér!

Byl to jeho nápad

Patricie a její přítel Robin si našli velice zajímavou zábavu. Když nemohli být spolu, posílali si skrze aplikaci v telefonu hodně pikantní fotografie.

„Byl to jeho nápad,“ přiznává se Patricie v e-mailu, který jsme od ní dostali. Svěřila se v něm, že něco takového ještě nikdy předtím nedělala.

Po večerech, když bylo partnerům odděleným od sebe smutno, si vzájemně vyměňovali fotografie, které rozhodně neměl spatřit nikdo další.

Přísahal mi, že ty fotky maže

„Nebudu tvrdit, že se mi to nelíbilo,“ píše Patricie. „Naopak mě to vzrušovalo, bylo to pro mě něco nového a pikantního,“ dodává.

Svého přítele Robina požádala, aby fotky z mobilu raději mazal. Přísahal jí, že je maže, a Patricie mu samozřejmě věřila.

„Nenapadlo mě domýšlet, co by se stalo, kdyby se ty peprné fotky určené pouze pro mého přítele, dostaly k někomu dalšímu,“ netají se. „Teď už vím, jak hrozná to byla hloupost.“

Věděli o tom úplně všichni!

Jednoho dne se v práci stalo něco, s čím Patricie nepočítala. Přiběhla za ní kolegyně s otázkou, zda má skutečně založený profil na seznamce. Trochu stydlivě přitom dodala, že jde o erotickou seznamku.

„Nechápala jsem, o čem to mluví,“ přiznává Patricie. „Když mi pak ukázala profil plný mých nahých fotografií, zamotala se mi hlava. Byl to strašný šok!“

To ale nebyl poslední kopanec. Během chvíle se totiž tahle zpráva rozkřikla a profilem s nahými fotkami se rázem bavila celá firma. Patricie se přiznala, že se ještě nikdy necítila tak trapně.

Pohrozil mi vyhazovem

„Chtělo se mi brečet. Ty fotky sice byly moje, ale profil jsem si rozhodně nezaložila,“ zoufá si Patricie. Ani její přítel o ničem nevěděl.

„Když za mnou přišel vedoucí a oznámil mi, že pokud ten profil okamžitě nesmažu, mohlo by mě to stát místo. Byla jsem zoufalá, k tomu profilu jsem neměla přihlašovací údaje, jak jsem ho mohla smazat?“ stěžuje si nešťastně.

I když se situace zdála bezvýchodná, nakonec se zjistilo, kdo profil založil. Byl to kolega přítele Robina, který využil situace, kdy si Robin nehlídal telefon, fotografie si přeposlal a pak udělal tento nechutný vtípek.

„Na místě bych ho zabila,“ netají se. „Robin si to s ním vyřídil, ta modřina pod jeho okem vydala za tisíc slov. Ještě nějakou dobu jsem byla v práci hlavním ožehavým tématem, ale pak to postupně utichlo. Nyní už vím, že pikantní fotky už nikdy nikomu nepošlu,“ přísahá Patricie v závěru svého e-mailu.

Autor: Natálie Kabourková

Související články