Ondřej (31): Romantika ve dvou nedopadla podle představ. Na dovolenou s námi jela i rodinná známá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 30 prekvapeni
muz 30 prekvapeni

Společnou dovolenou plánovali Ondřej s Veronikou déle než půl roku. Měl to být první zájezd do zahraničí, který si užijí jako pár. Jenomže čtrnáct dní před odjezdem oznámila Veronika svému příteli, že s nimi pojede i Hana, její dlouholetá kamarádka.

„Nesouhlasil jsem, ale nechtěl jsem se na poslední chvíli hádat a všechno kazit,“ vypráví Ondřej, který nakonec k přibrání dalšího člena svolil. Už při výjezdu ale začínal litovat.

Neustále se hádaly. Nechápal jsem, proč s námi vůbec jede

„Kromě Hany s námi jel i její pes. Nebyl jsem vůbec nadšený, protože psy dvakrát nemusím. Ten její je navíc nevychovaný, a tak v autě všechno ničil. To ale nebylo nic proti tomu, jak se chovala má přítelkyně s kamarádkou,“ vzpomíná Ondřej. Vypráví, že už po cestě se mu zdálo, že je mezi dívkami něco špatně. Neustále se totiž hádaly, což u nich nebylo zvykem.

„Šlo o maličkosti. Někdy jsem nechápal, co je tak vytáčí. Jindy jsem měl pocit, že vůbec nerozumím tomu, o čem mluví, že se dokonce snaží, abych tomu nerozuměl. Až později mi všechno došlo.“

Po příjezdu na hotelový pokoj vše pokračovalo. Kvůli pozdnímu přiobjednání jedné osoby totiž měli všichni tři členové zájezdu společnou místnost. „Myslel jsem, že mi z nich praskne hlava. Několik dní jsem jejich hašteření vydržel. Pak jsem se konečně odhodlal zjistit, co se mezi nimi stalo.“

Zdroj: 123RF.COM

Když jsem se dozvěděl pravdu, okamžitě jsem odjel

Čtvrtý den dovolené se Ondřej rozhodl, že chce znát pravdu. Při obědě se narovinu zeptal, co se mezi ženami stalo. Chtěl vědět, proč vůbec jela Hana s nimi, když se nakonec neustále jenom hádají. „Čekal jsem cokoli, ale to, co jsem se dozvěděl, mě opravdu dostalo,“ říká.

Zatímco Veronika se s odpovědí zdráhala, Hana, která měla podle všeho už celé věci také dost, se rozhodla popravdě odpovědět. „Řekla mi, že mě s mou přítelkyní už nějaký čas podvádí. Když se ale dozvěděla, že pojedeme na společnou dovolenou, začala žárlit. Rozhodla se, že pokud nepojede s námi, všechno mi řekne.“

Jakmile Ondřej zjistil pravdu, začal si balit věci. Veronika ho sice přemlouvala, aby zůstal, on ale odmítl. „Celá ta situace mi přišla tak absurdní. Jel jsem na první společnou dovolenou se svou dívkou, abych zjistil, že je mi nevěrná s nejlepší kamarádkou. Navíc s takovou, co za to, vzhledem k jejich hádkám, očividně nestála. Odjel jsem ještě ten den. Než se Veronika vrátila z dovolené, měl jsem odstěhované své věci. Romantickou dovolenou jsem si takto opravdu nepředstavoval.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články