Mojmír (48): Nikdy by mě nenapadlo, k čemu se kvůli manželce snížím. Nevím, jak dlouho to ještě vydržím

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz ponizeny
Zdroj: Shutterstock

Asi jako pro každého chlapa je i pro Mojmíra důležité, aby dokázal svoji ženu za dveřmi ložnice náležitě uspokojit. Celé roky žil v domnění, že je žena s jeho výkonem v posteli spokojená. Nikdy si nestěžovala ani nenaznačovala opak.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Proto byla pro Mojmíra studená sprška, když mu manželka Ivana přiznala, že se v posteli začíná nudit. To jeho chlapské ego nedokázalo překousnout.

Jsem prostě typický chlap

Mojmír o sobě píše jako o typickém chlapovi, který má rád studené pivo, fotbal a spokojenou ženskou v ložnici. Podle něj to takhle má asi úplně každý mužský a on rozhodně není výjimka.

„Vždycky mi záleželo na tom, abych dokázal svoji partnerku po sexuální stránce uspokojit,“ netají se. „Měl jsem v posteli mnoho žen a žádná z nich si nikdy nestěžovala. Proto jsem usoudil, že to s nimi umím, a to víte, laskalo to moje ješitné chlapské ego,“ přiznává Mojmír.

Je pravda, že jsem se na to nikdy neptal

Události, které se staly v průběhu posledního roku, donutily Mojmíra zamyslet se, jestli skutečně za dveřmi ložnice podává výkony, se kterými je jeho žena spokojená.

„Je jedna věc si něco myslet, a druhá věc něco vědět,“ píše Mojmír. „Vždycky jsem si myslel, že to v posteli umím, ale je fakt, že jsem se na to nikdy nezeptal,“ dodává.

Proto byl překvapen, když si jeho žena před rokem postěžovala, že se v posteli nudí. Podle Mojmíra tehdy dávala za příklad svoji kamarádku, která byla přelétavá a v posteli měla každý týden jiného chlapa. Udivilo ho, že by právě po něčem takovém mohla jeho žena prahnout.

Nikdy bych nevěřil, k čemu se snížím

Zmínkou o dobrodružné kamarádce to ale teprve začalo. Mojmír se snažil svoji ženu přesvědčit, že s ním v posteli rozhodně nuda není. Proto vymýšlel nové věci, kterými by ji dokázal překvapit.

„Ukázalo se, že moje snaha dopadla na úrodnou půdu,“ chvástá se Mojmír. „Manželka vrněla jako spokojená kočička, o nějaké nudě nemohla být ani řeč,“ pokračuje. Vzápětí ale dodává, že na sebe upletl bič. Jakmile totiž manželce ukázal něco nového, začala být nenasytná po nových zkušenostech. Mojmír se svěřil, že by nikdy nevěřil, k čemu se jednoho dne bude ochoten snížit.

Tohle už na mě bylo moc

Mojmírova žena si velmi rychle zvykla na nové hrátky, zkušenosti a zážitky. Od svého manžela tak čekala stále více a více. Posledně už to ale bylo na Mojmíra příliš.

„Chtěla si to zase okořenit, tak objednala nějaký erotický kostým,“ svěřuje se Mojmír. „Nikoli pro sebe, ale pro mě. Chtěla, abych si to na sebe oblékl, ačkoli jsem se v tom necítil dobře,“ netají se.

Přiznal se, že neví, jak dlouho ještě bude schopen držet se svojí ženou tempo. Uznal, že okořenit si tu a tam milostný život něčím novým je rozhodně super způsob, jak bojovat proti stereotypu, ale dochází mu nejen síly, ale také nápady.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články