Mirek (39): Hájil jsem její čest. Když jsem ale uslyšel ten telefonát, tak mě to rozčílilo

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 14
Zdroj: Shutterstock

Mirek si po rozvodu našel novou známost. S pohlednou přítelkyní se chtěl pochlubit kamarádům, kteří ho však usadili do židle. Tvrdili mu, že se jeho nová přítelkyně živí jako společnice na telefonu. Mirek tomu nechtěl věřit.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Aby ochránil čest ženy, která si získala jeho srdce, byl schopný se pohádat i s dlouholetými kamarády. Ti z něho měli legraci a nechápali, proč jim Mirek nevěří.

Potkal jsem ji v období citového rozkladu

Byl jsem zrovna po rozvodu, když mi do života vstoupila Natálie. Užíralo mě moje zhrzené mužské ego, které mi bývalá žena pošlapala jako špinavý hadr.

Díky Natálii jsem se ale opět cítil skvěle. Byla milá, byla krásná a očividně i já jsem se jí líbil. Netrvalo dlouho a začali jsme spolu chodit.

Chtěl jsem se s ní pochlubit kamarádům. Jejich reakce mě ale zaskočila

Nějakou dobu jsem se s Natálií vídal. Poté jsem se s ní chtěl pochlubit také svým kamarádům. Jejich reakce mě ale nemile překvapila.

Během večera, když si zrovna Natálie odskočila, mi začali valit klíny do hlavy, že se živí jako společnice po telefonu. Podle nich měla volat na erotické lince. Vůbec jsem tomu nevěřil a myslel si, že mi jen hloupě závidí!

Bránil jsem čest své přítelkyně a postavil se kamarádům

Byl jsem přesvědčený, že to všechno je jen hloupá lež. Abych bránil čest ženy, se kterou jsem si začal, byl jsem ochoten pohádat se s kamarády. Kvůli ženě, kterou jsem znal pár měsíců, jsem se postavil kamarádům, které jsem znal několik let!

Toho večera jsem odešel strašně naštvaný a byl odhodlaný kamarády už nikdy nevidět. Jak mohli takto mluvit o mojí přítelkyni? Určitě to nebyla pravda. Jen mi záviděli!

Omylem vyslechnutý telefonát mi otevřel oči

Natálie se zajímala, proč jsme se pohádali. Když jsem jí řekl pravdu, tvrdila mi, že to není pravda. Až nyní vím, že mi s klidným srdcem lhala přímo do očí. V tom okamžiku jsem to ale nevěděl.

O pár dní později jsem vyslechl telefonát své přítelkyně. Úplnou náhodou, aniž bych to chtěl. To, co jsem ale slyšel, mě strašně naštvalo. Kamarádi měli pravdu a Natálie mi celou tu dobu lhala!

Kamarádům jsem dlužil omluvu. A také basu piv

Ačkoli nerad přiznávám chybu, ostatně asi jako každý muž, musel jsem se svým kamarádům omluvit. Natálie se skutečně věnovala erotické lince. Nejvíce mi na tom vadilo, že mi o tom lhala. Za jiných okolností bych to možná překousl.

Kamarádům jsem se omluvil a přidal basu piv. Bez té by mi totiž neodpustili. Stydím se, že jsem věřil ženě, kterou jsem znal krátce, a dal jí přednost před přáteli, přičemž některé z nich znám už od základky.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články