Milan (57): Zhnusila se mi vlastní manželka. Až vám povím svůj příběh, i vy pocítíte odpor

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz zhnuseny
Zdroj: Shutterstock

Jsme manželé přes třicet let a já svoji ženu vždycky miloval. Poslední dobou jsem si k ní ale vytvořil odpor. Začalo to nenápadně, měnila se mi před očima. Když se na ni teď podívám, je mi zle. Až vám povím, proč tomu tak je, ani vám se to nebude líbit.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Moje žena Květa byla vždycky upravená žena, která o sebe dbala. Neexistovalo, aby do města nebo do práce vyrazila nenamalovaná. Pečovala i o svoji postavu, navzdory třem krásným dětem, které mi porodila, cvičila a chtěla vypadat dobře. Pak se v ní cosi zlomilo.

Chlapi se za ní otáčeli

Nejednou se stalo, že zatímco jsme společně kráčeli městem, nějaký cizí chlap na moji ženu zapískal nebo se za ní otočil. Na jednu stranu mě to vždycky dopálilo, na stranu druhou jsem si říkal, že mám fakt kliku.

Květa si pozornosti cizích chlapů nikdy moc nevšímala. Vždycky se jen tak nesměle usmála, ale věřil jsem, že nemá potřebu vyhledávat románky či příležitosti k flirtu.

Pečovala o sebe

Kolikrát jsem nechápal, kde manželka bere tolik času, aby o sebe stíhala pečovat. Ať už šla kamkoli, vždycky byla dokonale upravená, namalovaná a ve sladěném outfitu.

Máme tři děti, které s její postavou zamávaly, ale ona se po každém těhotenství dokázala vrátit zpátky na svoji váhu. Vypadala dobře, cvičila, pečovala o sebe.

Začala se měnit

Nevím přesně, kdy ta změna začala, ale přestal jsem svoji ženu poznávat. Změny přicházely postupně a zpočátku nenápadně.

Například se přestala malovat. To jsem u Květy nezažil. I do práce šla bez líčidel, stejně tak na nákup. Další změna proběhla v tom, že přestala řešit oblečení. Jak vždycky dbala na to, aby byla upravená, čistá a její outfit ladil, nyní už to neřešila. Nechápal jsem to.

Přestala se o sebe starat

Moje dříve tak krásná žena, za kterou se chlapi na ulici otáčeli, o sebe přestala pečovat. Že se nemaluje a neřeší oblečení? To bych ještě dokázal pochopit. Nemá to zapotřebí.

Co mi ale začalo hodně vadit, jsou její hygienické návyky, které začala zanedbávat. Všiml jsem si, že hygieně moc nedá. Nejenže se nesprchuje tak často, jak by měla, ale přestala si čistit zuby. Na jejím dechu je to znát, ale nikdy jsem nic neřekl.

Pociťuji odpor k vlastní ženě

Vrcholem bylo, když jsem se i přes fakt, že moje žena už není taková, jaká bývala, v naší ložnici o něco pokoušel. Přitulil jsem se k ní v domnění, že si užijeme.

Je to hloupé, když to řeknu, ale jakmile jsem se přitulil ke své ženě, udeřil mě do nosu nepříjemný pach. Kombinace potu a mastných vlasů mě okamžitě odradila od snahy o cokoli se pokoušet. Moje žena prostě smrděla.

Jsem z toho nešťastný, ale ke své manželce pociťuji odpor. Už týdny jsme spolu nic neměli, ani po tom netoužím. Kolikrát je mi nepříjemné, když vedle mě sedí. Je prostě cítit. Co si s ní mám počít?

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články