Milan (40): Od známého jsem dostal starý počítač a objevil v něm něco nekalého. Tohle byste najít nechtěli

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz mlady
Zdroj: Shutterstock

Tohle bych do Petra teda neřekl, známe se už hodně dlouho, ale s otevřenou pusou jsem zíral na to, jaké překvapení na mě v jeho starém počítači čekalo. Na jednu stranu mu ale rozumím.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Známe se prakticky odmalička

„Naši rodiče se znali už léta a my dva spolu taky. S Petrem jsme se kamarádili skoro od školky a byli jsme parťáci jaksepatří. Zůstali jsme kamarádi dodnes.“

Milan s Petrem spolu zažívali různá dobrodružství a úskalí života. Potkávali se ve škole i mimo ni, hráli spolu dokonce i ve fotbalovém týmu.

„Dneska po těch letech to sice už není tak intenzivní, ale když jsme spolu někde v hospodě, máme si vždycky co říct a každý na nás pozná, že se známe odmala a máme spolu velkou spoustu zážitků,“ poznamenal.

Přesně jsem věděl, na koho se obrátit

Milanovi se rozbil počítač ve chvíli, kdy to nejméně potřeboval. „Zrovna nám nařídili práci z domu a po zapnutí počítače se mi na monitoru ukázala jen taková divná modrá obrazovka, ze které jsem nebyl moc moudrý, navíc tam bylo něco napsáno anglicky,“ sdělil.

Ukázalo se, že jeho počítač už zprovoznit nepůjde. Naštěstí věděl, že jeho dlouholetý kamarád Petr se v těchto záležitostech vyzná. Konstatoval, že sice ten počítač už fungovat nebude, ale doma má jeden starší navíc, ten by mu mohl vyhovovat.

Hlava mi to vůbec nebrala

„Byl jsem u Petra doma, kde mi ukázal, jak počítač u sebe zprovozním. Řekl mi, že pak ho stačí už jen zapnout. To jsem taky udělal.“

Milan se doma těšil, že bude moct svému šéfovi poslat e-mail, že už je zase k dispozici, a chtěl se také pochlubit, jak promptně dokázal vzniklou situaci s nefunkčním počítačem vyřešit. Co tam ale našel, ho zarazilo.

„Otevřel jsem internetový prohlížeč a uviděl záložku e-mailu. S radostí jsem ji otevřel, ale přihlásilo mě to rovnou na adresu mého kamaráda. Byly tam zprávy od spousty dívek. Mladých. O dost mladších, než jsme my. Nedalo mi to a začal jsem si zprávy pročítat,“ uvedl neklidně.

Všechny dívky byly sice starší osmnácti let, ale Milanův kamarád si psal snad s padesáti najednou. „Nechápal jsem, jak to mohl stíhat. Některým dokonce psal, že je miluje, a ony to psaly jemu. Musel jsem si s ním o tom promluvit,“ sdělil.

Petr Milanovi řekl, že se doma se svojí ženou často nudí a tohle mu přináší radost do života. Svého kamaráda ujistil, že jde jen o flirtování, i když to tak na první pohled vůbec nevypadá.

„Trošku mu závidím, musí to být skvělý pocit, když o vás stojí tolik mladých holek. Možná zkusím taky někomu napsat,“ uzavřel.

Autor: René Podhrázský


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články