Milan (39): Manželce se v posteli žádná žena nedokázala vyrovnat. Pak jsem ale udělal něco, co mě stálo náš intimní život

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz intimni zivot
Zdroj: Shutterstock

Moje žena neměla v posteli konkurenci. Než jsem ji poznal, měl jsem možnost vyzkoušet si i jiné ženy. Ale jakmile jsem strávil první noc s ní, na žádnou jinou už jsem se nepodíval. Žádná se totiž nedokázala mé ženě vyrovnat.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Na intimní život jsem si rozhodně nemohl stěžovat. Za ty roky jsme se dokonale sžili. Věděli jsme, co má ten druhý rád, a co naopak ne. Manželka znala všechny moje potřeby a dokázala je maximálně naplnit.

Měl jsem mnoho žen

Nebudu se tajit tím, že jsem měl před svatbou mnoho žen. Nikdy jsem se nestyděl za to, že jsem známosti docela střídal.

Byly doby, kdy jsem měl každý víkend v posteli někoho jiného. Byly to hodně zajímavé časy a rád na ně vzpomínám.

Když jsem poznal Terezu, o další jsem neměl zájem

Pak mi ale osud přivedl do cesty Terezu a všechno se změnilo. V posteli totiž byla bezkonkurenční. Ačkoli jsem měl před ní mnoho žen, žádná z nich nebyla v ložnici tak šikovná jako právě Tereza.

Neměl jsem už potřebu poohlížet se jinde. Tereza mi maximálně vyhovovala, a to nejen v posteli, ale i celkově v životě.

Dva roky po seznámení jsme se vzali. Svoji ženu miluji a nebudu lhát, když řeknu, že v porovnání s kamarády mám opravdu bohatý intimní život. Rozhodně se za dveřmi ložnice nenudíme.

Měl jsem všechno a pak jsem to pokazil

Moje žena mi vždycky splnila jakékoli přání. Ať už jsem chtěl v posteli zkusit cokoli, nikdy nebyla proti. S ní jsem to vážně vyhrál.

Jednoho večera mě kamarádi vytáhli ven. Popili jsme a já se domů vrátil pozdě a v hodně bujaré náladě. Byl jsem opilý.

Projevil jsem zájem o milování a manželka nebyla proti. I v tomhle byla naladěná na stejnou vlnu jako já. Mohli jsme to mít i několikrát denně, oba dva jsme to milovali. Jenže toho večera jsem řekl něco, co jsem říkat neměl.

Nemyslel jsem to zle

Když jsme si se ženou užívali příjemné chvíle, vypadlo ze mě, že je taková krásně oplácaná a že se na ní leží jako na peřince. V tu ránu bylo po všem.

Nemyslel jsem to zle. Rozhodně to nemělo být myšleno tak, že je tlustá. Je sice při těle, tak pěkně boubelatá. Mně se to na ní vždycky líbilo. Jenže ona si to vyložila po svém.

Mám utrum

Od té doby se moje jindy vášnivá a chtivá žena čemukoli v ložnici vyhýbá. Už je to nějaký čas a ona pořád hledá výmluvy, proč to nejde nebo proč zrovna nemá náladu.

Visí to mezi námi. Snažil jsem se to vysvětlit, ale žena se tvářila, že ji to nezajímá. Já ale vím, že jí to trápí. Jsem vůl, tohle jsem vážně nechtěl.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články