Michal (39): Manželka měla románek s mým šéfem: Přišel jsem o ženu i o práci

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
muz 31
muz 31

Každý z nás určitě někdy dostal od života ránu pod pás. Osud mnohdy není fér a umí nám do cesty stavět různorodé překážky. Jako například panu Michalovi, od kterého jsme vyslechli poměrně zajímavé vyprávění. Jeho příběh nepojednává pouze o jedné životní podpásovce, která mu změnila život. Osud to totiž v jeho případě zamýšlel tak, že mu ty rány pod pás zasadil rovnou dvě.

Nepoznal jsem, že mi moje žena zahýbá

„Ačkoli se často říká, že nevěru na ženě poznáte, já si vůbec ničeho nevšiml,“ tak začíná příběh pana Michala, který na nás už na první pohled působí velmi sympaticky. „Nechovala se podezřele, byla pořád taková, jakou jsem ji znal. Ani ve snu by mě nenapadlo, že by mě mohla několik měsíců podvádět,“ přiznává pan Michal.

Své manželství přitom popisuje jako bezproblémové a šťastné. Svou ženu si vzal před třinácti lety a nic nenasvědčovalo tomu, že by se jejich vztah bortil.

Zdroj: 123RF.COM

Šéf měl nejapné poznámky

Pan Michal nám kromě své ženy vypráví také o svém nadřízeném. Dle jeho slov to byl arogantní namyšlenec, který se nad ostatní povyšoval. Na pana Michala míval poměrně často nejapné poznámky, které se však Michal snažil přecházet bez povšimnutí.

Zdroj: 123RF.COM

„Už jsem si zvykl na to, že si nás často dobíral. Jeho trapné hlášky šly jedním uchem tam a druhým ven, vůbec jsem si jeho slova nepřipouštěl,“ vysvětluje Michal. „Mělo mi dojít, že má až příliš často řeči na moje manželství“.

Načapal jsem manželku s milencem

„Jednoho dne mi v práci nebylo dobře. Měl jsem horečku, něco na mě lezlo. Chtěl jsem zajít za šéfem a vzít si volno, jenže toho dne nebyl u sebe v kanceláři,“ začíná Michal popisovat den, který mu změnil život. „Proto jsem odešel z práce po zanechání vzkazu s vysvětlením a omluvou, že mi nebylo dobře, a odešel jsem domů. Tam na mě čekalo nemilé překvapení,“ pokračuje.

A překvapení to nebylo jen jedno. Když pan Michal přišel domů, našel svoji manželku v posteli s milencem. Aby toho nebylo málo, milencem jeho ženy nebyl nikdo jiný než jeho arogantní šéf.

Zachoval jsem se tak, jak by se zachoval snad každý muž

Pan Michal se netají tím, že ho pohled na nevěrnou manželku, která mu navíc nasadila parohy s jeho šéfem, který se nad něho s oblibou povyšoval, velmi bolel. V ten okamžik se zachoval tak, jak by se dle jeho názoru zachoval snad každý muž, který by odhalil nevěru své ženy.

„Stačily dva kroky a byl jsem u postele. V tu chvíli se mi zatmělo před očima a jednu jsem mu napálil. Dal jsem mu pěstí přímo mezi oči, i když mě pak ruka bolela jako čert,“ říká s lehkým úsměvem, za kterým se ale schovává bolest z konce, o kterém se teprve máme dozvědět. „Manželka toho dne odešla, rozhodla se začít žít s milencem. A aby toho nebylo málo, druhý den jsem měl na stole připravenou výpověď. Přišel jsem tak o svou ženu i o práci,“ říká Michal, a končí tak svůj příběh, který určitě nejen nás překvapil.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články